Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10563
24,90 TL

Hediye Sepeti'nin tasarladığı Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık, Fenerbahçe'ye ve sarı-lacivert renklere gönül veren sevdiklerinize gidiyor!

Fenerbahçeli olan sevdikleriniz için fanatik bir hediye arıyorsanız ve onlara vereceğiniz hediyenin kişiyi özel hissettirmesini istiyorsanız tercihinizi kesinlikle Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık'tan yana kullanmalısınız. Fenerbahçe'nin renkleri ile tasarlanan bu anahtarlık bir diğer yüzüne basılan fotoraf ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye hitab ediyor. Ve yine ön yüzüne basılan isim, şehir ve Fenerbahçe'nin kuruluş yılı ile daha da anlamlı bir hale dönüşüyor ve bu müthiş hediye Fenerbahçeli sevdiklerinizi özel hissettiriyor. Sarı lacivert renklere gönül veren sevdiklerinizin ev, araç, ofis gibi anahtarlarını biraraya toplayacak Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık'ı ister ellerinde isterlerse de ceplerinde rahatlıkla taşıyabilirler. Ömür boyu keyifle ve gururla kullanılacak bu hediyenin gören herkes tarafından çok beğenileceği ve nereden edinildiği merak konusu olacağı kesin.

Kişiye özel ve Fenerbahçe tasarımıyla hem oldukça anlamlı hem de fanatik bir hediye olabilecek Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık'ı ister sevgiliye hediye, ister arkadaşa hediye, ister babaya hediye isterseniz de kardeşe hediye olarak tercih edebilir onları bu küçük fakat anlamlı hediye ile dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Erkeğe hediye veya bayan hediye olarak oldukça uygun olabilecek Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık'ı kaçırmamak adına tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturmak olacaktır.

 

Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık