Şanlı Kırmızı Türk Kartalı Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10418
29,90 TL

Günlük hayatta en çok ve en severek kullandığınız tişörtlere sıradışı bir boyut kazandırdık ve vatan/millet aşkını kamçılayacak tasarımlara imza attık!! Şanlı Kırmızı Türk Kartalı Baskılı Tişört de bunlardan sadece biri.

Çıkmayan baskısı ve kaliteli dokusu ile ömürlük bir ürün olabilecek bu tişörtü diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği de kırmızı Türk kartalı ve ay/yıldız ile detaylandırılmasıdır. Yaz günlerinde keyifle giyilebilecek bu tişört ile Türk olmanın gururunu her yerde herkese ifade edebileceksiniz. Türklüğünüzü öne çıkaracak Şanlı Kırmızı Türk Kartalı Baskılı Tişört her yerde kullanımınız için uygundur. Evde, işte, okulda, tatilde kısacası diledğiniz her yerde tasarım tişörtümüzü büyük bir gururla ve keyifle giyebilir, bulunduğunuz her ortamda dikkatlerin size yönelmesini sağlayabilirsiniz. Dolabınızda özel bir yer edinecek Şanlı Kırmızı Türk Kartalı Baskılı Tişört'ün diğer tüm tişört modellerinizi unutturacağı kesin.

Şanlı Kırmızı Türk Kartalı Baskılı Tişört'ü sitemizden satın alarak hem Türk olmanın verdiği gururu herkese kolaylıkla ifade edebileceksiniz, hem de günlük yaşamdaki stilinizi bozmayıp şık ve kulanışlı bir tişörte sahip olacaksınız. Vatanına ve milletine olan bağlılığı ile bildiğiniz sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak Şanlı Kırmızı Türk Kartalı Baskılı Tişört'ü verebilir, ömürlük ve anlamlı bir armağan vermenin keyfini sürebilirsiniz.

 

Şanlı Kırmızı Türk Kartalı Baskılı Tişört'ünü