0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comRuj Tasarımlı Mesajlı Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10729
29,90 TL

Sevgilinizi şımartmak için ona herhangi sıradan bir günde sürpriz niteliğinde bir hediye mi vermek istiyorsunuz? O halde önerimize bayılacaksınız! Üzerindeki ruj baskısı ile farklı bir görüntüye kavuşturduğumuz Ruj Tasarımlı Mesajlı Kahve Kupası sevgilinizin aklını başından alacak!

Kırmızı ruj sürmüşte kupadan bir yudum aldığında izi kalmış gibi bir izlenim yaratan bu kupa bardağın tasarımı sevgilinizin çok hoşuna gidecek. İç ve kulp kısmı renkli bir şekilde tasarlanan kupa modelimizin diğer bir detayı da üzerine yazdıracağınız mesajınız. Ruj Tasarımlı Mesajlı Kahve Kupası'nın üzerine aşk dolu mesajlar işletip sevgilinize romantik bir jest yapmanız mümkün. Kupa bardak model üzerine yazılan özelletirmeler süblimasyon baskı tekniği ile yapıldığından özelleştirmelerde asla silinme olmayacaktır. Sevdiğiniz insan sadece ona özel tasarlanacak kupa bardağı ister evinde isterse de çalıştığı yerde keyifle kullanabilecek. Sevgiliye romantik hediye arayanların kesinlikle tercih etmesi gereken bu kupa bardak modelinin ilk günkü heyecanı hiçbir zaman bitmeyecek diyebiliriz. Biricik aşkınız sıradışı tasarıma sahip Ruj Tasarımlı Mesajlı Kahve Kupası ile çayını veya kahvesini keyifle yudumlayacak, çay/kahve kupası olarak kullanmasa bile bu şık kupayı çalışma masasında kalemlik olarak değerlendirebilecek.

Sitemizin sevgiliye sürpriz hediye fikirleri arasında yer alan Ruj Tasarımlı Mesajlı Kahve Kupası ile özel günlerinize anlam katacak bir hediye seçeceğinizden emin olabilirsiniz. Romantik mesajınız ile detaylandırıp sevgilinize sunabileceğiniz bu şık kupa bardak ile sevdiğiniz insanı mutlu etmenin keyfini yaşabilirsiniz. Kaçırmamak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi geçin ve hediye paketiniz üzerine sevgiliye hediye notlarından birini de seçip eklemeyi unutmayın.

 

Ruj Tasarımlı Mesajlı Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah

Yorum Yaz

KADRİYE G.
RESİMDEKİNİN AYNISI !!
HER ZAMANKİ GİBİ TEMİZ İŞİN ADI HEDİYE SEPETİ :)
23.11.2016