Ring For Lucky El Zili Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10657
19,90 TL

En sevdiğiniz arkadaşınızı motive edecek bir hediye önerimiz var! Tasarımı ile oldukça farklı ve ilgi çekici görünen Ring For Lucky El Zili Anahtarlık..

Doğum günü hediyesi olarak tercih edip en sevdiğiniz arkadaşınıza armağan edebileceğiniz bu anahtarlık biricik arkadaşınıza yapabileceğiniz en güzel sürprizlerden biri. Sevgili dostunuz motivasyona ve morale ihtiyaç duyduğu her an bu sevimli anahtarlığı sallayacak ve o andan itibaren enerji dolacaktır. Her kullandığında ve her baktığında sizi sevgiyle anmasını sağlayacak bu anahtarlık ile kesinlikle doğru bir seçim yapacaksınız. Anlamını da uzun yıllar boyunca koruyacağından şüphemizin olmadığı Ring For Lucky El Zili Anahtarlık'ı sevgili arkadaşınız ister cebinde taşıyacak, isterse de çantasında aksesuar olarak kullanacak. Nasıl ve ne şekilde değerlendireceği tamamen ona kalmış. Gören herkesin hayranlığını kazanacak bu el zili anahtarlığın nereden edinildiği de merak konusu olacağı kesin.

Kız ya da erkek arkadaşa hediye olarak tercih edebileceğiniz Ring For Lucky El Zili Anahtarlık'ı en sevdikleriniz için satın almak ve onlara doğum günlerinde sürpriz bir hediye olarak sunmak isterseniz tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturup tarafımıza iletmeniz olacaktır. Kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

 

Ring For Lucky El Zili Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 x 4 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü ve anahtarlık bölümü çelik tutma sapı set plastiktir.
  • Gümüş rengi bulunmaktardır.