Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10656
19,90 TL

Sevdiğiniz insanın çok seveceği ve her baktığında sizi aşkla anacağı bir hediye seçmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık sizin için Hediye Sepeti'ndeki yerini aldı.

Erkek sevgiliye hediye ya da bayan sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz bu neşeli anahtarlık 'Ring for kiss' baskısı ile dikkat çekiyor. Sevdiğiniz insanın ev, araba, ofis gibi tüm anahtarlarını biraraya toplayacak Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık asla eskimeyecek bir armağan olacağından heyecanını daima koruyacaktır. Seçtiğiniz bu sevgi dolu hediye ile sevdiğiniz insandan alacağınız öpücüğü daha espirili ve daha farklı bir biçimde isteyebilirsiniz. Öpmeye doyamadığınız sevgilinizin aklını başından alacak Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık ile kesinlikle doğru bir seçim yapacaksınız!

Seçeceğiniz hediye ile ilişkinize renk katmak ve sevdiğiniz insana sıradışı bir hediye vermek istiyorsanız eğer Hediye Sepeti'nden Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık'ın siparişini hemen verin, o güzel insanı hediyeniz ile mutlu etmenin keyfini çıkarın.

 

Ring For Kiss El Çanı Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 x 4 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü ve anahtarlık bölümü çelik tutma sapı set plastiktir.
  • Mavi ve gümüş renkleri bulunmaktardır.