Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili

Ürün Kodu : S-10650
24,90 TL

Kahve sevdalısı sevgilinize ya da yakın arkadaşınıza ilginç bir hediye vermeye  hazır mısınız? Sevdikleriniz için seçtiğiniz özel hediyelerden çok daha farklı ve etkileyici olabilecek  Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili, sıradışı tasarımı ile sitemizdeki yerini aldı!

Arkadaşa hediye veya sevgiliye hediye olarak tercih edilebilecek Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili gerçek bir resepsiyon zilinden farksız olarak tasarlanmıştır. Üzerine yazılan yazılar ile sıradanlıktan çıkarılan bu zil kahve tutkunlarına özel olacak şekilde hayata geçirilmiştir. Kahvesiz asla! diyen sevgilinize ya da yakın arkadaşınıza sıradışı bir hediye olarak sunacağınız Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili ister evde isterlerse de ofislerinde dekor amaçlı kullanılabilir. Kahve içme istekleri geldiğinde bunu karşı tarafa ilginç ve espirili bir yolla ifade edebilirler. Kahve sever sevdiklerinizin zevklerine ve kişiliklerine özel olabilecek bu tarz bir hediye seçmeniz eminiz ki onları oldukça keyiflendirecek ve özel hissettirecektir.

Herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak veya doğum günü hediyesi olarak sevdiğiniz insana ya da yakın arkadaşınıza hediye edebileceğiniz Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zili'ni kaçırmamak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızı öneriyoruz. Bu sıradışı ürünü kahve tutkunu biri olarak dilerseniz kendiniz için de tercih edebilirsiniz.

 

Ring For A Coffee Yazılı Resepsiyon Zilini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resepsiyon zili 9 x 5 cm ölçülerindedir.
  • Resepsiyon metalden imal edilmiştir.