Ring For A Coffee El Zili

Ürün Kodu : S-10646
24,90 TL

Kahve tutkunu arkadaşınızı ilginç bir hediye ile şaşırtmaya ne dersiniz? Hediye Sepeti olarak sizlere sunduğumuz Ring For A Coffee El Zili, kahve sever arkadaşınız için seçebileceğiniz en keyifli hediyelerden!

Güne kahvesi olmadan asla başlayamayan arkadaşınıza bu tutkusuna dair bir kupa veya bir kahve makinası hediye edebilirsiniz. Fakat bu alternatifler sıradan bir hediye olduklarından ilk günkü heyecanlarını koruyamazlar. Fakat sizlere sunduğumuz Ring For A Coffee El Zili, sıradışı bir hediye olarak kalıcılığını ve heyecanını ömür boyu koruyacak bir armağan. Kahvesiz yapamayan arkadaşlarınızı şaşkınlığa uğratacak bu hediyeniz çok beğenilecek ve keyifle kullanılacaktır. Ofis masalarında veya evlerde dekoratif bir ürün olarak kullanılabilecek Ring For A Coffee El Zili ile kahve zamanı gelen arkadaşınız bunu neşeli bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir. Kahvesiz asla! diyen arkadaşınızın baktıkça keyifleneceği bu armağan ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kahve sevdalısı arkadaşlarınıza ilginç bir hediye olarak verebileceğiniz Ring For A Coffee El Zili'ni erkeğe hediye ya da bayana hediye olarak tercih edebilir, onları bu sıradışı hediye ile mutlu edebilirsiniz. Ring For A Coffee El Zili'ni dilerseniz kahve seven biri olarak kendiniz için de alabilir, çalışma masanızda baktıkça keyifleneceğiniz dekoratif bir ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Ring For A Coffee El Zilini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ring for a coffee yazan el zili 13 x 8 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü paslanmaz çelik tutma sapı sert plastiktir.