0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comRetro Tasarımlı Bez Çanta Tişört Kombini

Ürün Kodu : S-10582
49,90 TL

Kullandığınız aksesuarlar ve kıyafetler ile fark yaratmak istiyorsanız işte sizlere harika bir alternatif; Retro Tasarımlı Bez Çanta Tişört Kombini.

Tasarımına Hediye Sepeti'nin imza attığı retro tasarımlı bir tişört ve bir bez çantadan oluşan bu kombin günlük yaşamda kullanılabilecek iki harika ürün. Rahat kesimi ve kaliteli yapısı sayesinde severek kullanacağınız tişört modelimizin siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır. Ham bez çantamızın ise kol çantası ve sırt çantası olmak üzere iki farklı alternatifi bulunmakta. Dilediğiniz renkte ve dilediğiniz modelde hazırlatabileceğiniz bu ikiliye sahip olduğunuz için kendinizi çok şanslı hissedeceğinizden eminiz. Renkli ve retro tasarıma sahip bez çanta ve tişört kombinini ister okulda ister işte ister yürüyüşte isterseniz de alışverişte kısacası dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Günlük yaşamda keyifle kullanılabilecek Retro Tasarımlı Bez Çanta Tişört Kombini'ne sahip olmak ve dilediğiniz harfler ile kişiye özel hale dönüştürmek istiyorsanız hemen Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturun. Bu harika ikiliyi kendiniz için alabileceğiniz gibi bayan sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 

Retro Tasarımlı Bez Çanta Tişört Kombini