Resimli Bardak Altlığı

Ürün Kodu : S-2879
29,90 TL

Arkadaşınıza onu şaşırtacak bir sürpriz yapmak ister misiniz? Üzerinde resminin olduğu bardak altlığı onu bugüne kadar aldığı tüm hediyelerden daha mutlu edecek. Bu şık bardak altlıklarını elinizi içeceğinize her uzattığında arkadaşınızın kendini özel hissetmesini sağlayacak.

Kişiye özel olması sebebiyle diğer hediyelerden daha önemli olacak bardak altlıklarını dilerseniz 4 adet dilerseniz 6 adet satın alabilirsiniz.

Resimli Bardak Altlığı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
9.5 cm x 9.5 cm'dir.
Kalınlık 3 mm'dir.
Parlak renkli fotoğraf baskılı bardak altlığı ahşap malzemeden yapılmaktadır.

Yorum Yaz

gülay t.
Harika
Dün öğleden sonra sipariş verdim, bugün öğlen elimdeydi..hediye edeceğim ve aciliyeti olduğu için çabuk gelmesi benim için önemliydi...ayrıca ürünün kalitesini çok beğendim umduğumdan çok daha iyi...teşekkürler...
30.12.2016
Berna B.
Mükemmel
Ürünlere bayıldım oqleden sonra sipariş werdim akşamına yola çıktı kısa surede bu kadar hız kimse de yoktur sanırım teskkur ederim : ))
11.10.2016
Eda Ö.
yorum
sipariş ettiğim ürün tam tahmin ettiğim gibi çok güzel geldi fakat teslimatta problem var...
30.08.2016
burçin u.
süper hız için teşekkürler :)
10.07.2015
Arzu H.
Çarşamba günü gece verdiğim sipariş cuma öğleden sonra elime ulaştı..Hediye olarak yaptırmıştım,hediye ettiğim arkadaşım da özel bir hediye olması sebebiyle çok beğendi..Teşekkürler..
04.07.2015
SEMA A.
Merhaba :-) Siparişim elime çok kısa zamanda ulaştı ve gelen ürün çok kaliteli çalışılmıştı . İlk defa Hediye Sepeti ile çalıştım ama çok memnun kaldım. Hediye ettiğim arkadaşım da çok beğendi. Ürün üzerindeki foto.lar ve baskı da çok iyiydi :-) Kısa zamanda yapılan bu kaliteli çalışma için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
22.01.2015