0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comResim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-10699
44,90 TL

Hediye Sepeti.com'un bayan öğretmene hediye ve erkek öğretmene hediye olarak tasarlayıp beğeninize sunduğu birbirinden güzel hediyeleri sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en güzel cevap olabilecek Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi de bu alternatiflerden sadece biri.

Resim yeteneğinizi en iyi şekilde dışa yansıtmanızı sağlayan biricik resim öğretmeniniz için alabileceğiniz bu kol düğmesi erkek öğretmeninizin günlük yaşamında keyifle kullanabileceği bir aksesuar. 24 Kasım öğretmenler gününde verilen sıradan hediyelerin aksine oldukça özel bir hediye olabilecek Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi kişiye özel bir hediye olarak tasarlandığından benzerlerini geride bırakıyor. Kol düğmelerinin biri resim yapmada kullanılan araç gereçlerden boya paleti ile detaylandırılırken diğeri de öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harfleri ile hazırlanıyor. Böylelikle değeri pahabiçilemez bir armağana dönüşen kol düğmesi modelimiz tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli ve kalıcı bir hale geliyor. Öğretmeninizin okulda veya özel günlerde giydiği gömlekleri detaylandıracak Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi şık bir detay olarak fark yaratacak, öğretmeninizin tüm sevenlerini dikkatini çekecektir. Siz değerli öğrencisinden böylesi bir hediye aldığı için gururlanacak ve mezun olsanız dahi sizi asla unutmayacaktır.

Öğretmenler günü mesajları eşliğinde sevgili öğretmeninize sunabileceğiniz Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi'ni kişiye özel bir hediyeye dönüştürüp çok sevdiğiniz resim öğretmeninize 24 Kasım'da sunmak istiyorsanız Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan bu harika hediye alternatifini kaçırmayın.

Resim Öğretmenlerine Özel Baş Harf Yazılı Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir çift kol düğmesi üzerini ayrı ayrı kişiselleştirebilirsiniz
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.