0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comPsikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa

Ürün Kodu : S-10374
29,90 TL

Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa.. Ruh halimizi yeniden yoğurup şekillendiren saygın mesleklerden birini yapan psikologlarımıza da bu yakışırdı!!

En iyi dinleyicilerimizden biri sayılabilecek ve bizi en iyi anlayanlardan biri olan psikologumuz hayata farklı bir pencere açmamızda oldukça etkili. Buna sebep olduğu için ona ufak bir tesekkür hediyesi vermek nasıl hoş bir kibarlık olacaktır öyle değil mi? Eğer sizde bu düşüncedeyseniz ve sevgili psikoloğunuza ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız psikologlara özel kupamızı hem siz hem de psikoloğunuz çok sevecek. Çünkü bu kupa benzerlerinin aksine oldukça özel. Psikologların uzamanlık alanını simgeleyen bir figür ile sıradanlıktan çıkarılan Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa üzerine sevgili psikoloğunuzun isminin yazılmasıyla değerli bir armağan dönüşecektir. Psikoloğunuz kliniğinde veya evinde bu kupa ile çayını veya kahvesini büyük bir keyifle yudumlayacak, her yudumlayışında da sizi sevgiyle anımsayacaktır.

Sizi en iyi tanıyan, en yakın dostunuz haline gelen değerli psikoloğunuzu küçük bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa'yı onun ismine özel hazırlatın, keyifli bir hediye verin.

 

Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı ve Siyah