Prenses Ve Kurbağa Baskılı Sevgili Tişörtü

Ürün Kodu : S-10558
49,90 TL

Masum bir öpücük ile prense dönüşen bir kurbağa ve güzeller güzeli bir prenses.. Kurbağa Prens masalını bilmeyen yoktur. Prensesin bir öpücüğü ile Prens olan kurbağa masalı çocukların olduğu kadar sizin de ilginizi çekmiştir eminiz ki. Bu sevimli masalı sevgiliye hediye edilebilecek çok özel bir tasarıma dönüştürelim dedik ve Prenses Ve Kurbağa Baskılı Sevgili Tişörtü'nü tasarladık.

Çiftlere özel sevgili tişörtü olarak hazırlanan bu tişört kombini üzerindeki baskıları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Bayan tişörtte öpücük veren bir prenses figürü bulunurken erkek tişörtte ise şaşkın bir kurbağa figürü yer alıyor. Biri sizde biri de sevgilinizde olacak bu tişörtü giydiğiniz her yerde tüm ilginin size yönleceğini söyleyebiliriz. Nereden edindiğiniz merak konusu olacak Prenses Ve Kurbağa Baskılı Sevgili Tişörtü ile aranızdaki o eşsiz sevgi bağınız espirili bir şekilde dışa yansıtabailecek, gören herkese kıskanılası bir sevginizin olduğunu rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Kalitesi ve şıklığıyla dikkat çeken Prenses Ve Kurbağa Baskılı Sevgili Tişörtü'nü istediğiniz her yerde giymeniz mümkün. Alışverişte, okulda, yürüyüşte, sporda, caddede kısacası diediğiniz her yerde.. Çiftlere özel bu sevgili tişörtlerinin bir diğer güzel yanı ise üzerine yazılan isimleriniz ile tamamen size özel bir hal alması. Hem sevgilinizi hem de sizi özel hissettirecek bu çift tişörtlerini keyifle kullanacağınızdan eminiz.

Sevgiliye alınabilecek en özel hediyelerden biri sayılabilecek Prenses Ve Kurbağa Baskılı Sevgili Tişörtü'nü sevgiliye yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi veya sürpriz bir hediye olarak tercih edebilir sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

 

Prenses Ve Kurbağa Baskılı Sevgili Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • Tişörtünüz size fotoğrafta göründüğü gibi ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.