0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comPrens Prenses Çiftlere Özel Kol Saati

Ürün Kodu : S-10545
89,90 TL

Bay ya da bayan hepimizin kolunda bir saat vardır elbette. Taktığınız bu saatleri tarzımız veya zevklerimiz belirler. Kimimiz klasik model kol saatlerini tercih ederken kimimiz de spor model kol saatlerini tercih etmekte. Şimdi sizlere önereceğimiz bu kol saati seti şimdiye kadar tercih ettiğiniz ve taktığınız kol saatlerinizi unutmanızı ve bir köşeye kaldırmanızı sağlayacak. Çünkü bu kol saati modeli hem kişiye özel hem de sevgiliniz ve sizin için oldukça romantik bir şekilde hazırlanmakta; Prens Prenses Çiftlere Özel Kol Saati.

Sevgiliniz ile birlikte aynı saat modelini kullanmak kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi? Birbiri ile uyumlu bu kol saatleri sevgiliniz ile aranızdaki o muhteşem uyumu dışa yansıtmanızı sağlayacak. Kol saati kasası sizin için Prenses veya Prens kelimesi ile detaylandırılıp hazırlanacak, sevgiliniz için ise yine ona uygun olacak şekilde Prens veya Prenses yazısı ile detaylandırılacak. Günlük hayatta zevkle takacağınız Prens Prenses Çiftlere Özel Kol Saati sayesinde aranızdaki o müthiş bağ sevdiklerinize yansıyacak ve bu kıskanılası durum ile o büyük aşkınızı herkes görmüş bilmiş olacak. Tasarımı ile oldukça romantik bir hediye olabilecek Prens Prenses Çiftlere Özel Kol Saati'nin bir diğer özelliği de yine kasa kısmına işlenen isimleriniz. Üzerinde yazılı olan isminiz ile tamamen size ve sevgilinize özel bir hale dönüştürüelecek bu kol saatleri sayesinde kendinizi çok özel hissedeceğinizden şüphemiz yok. Özel gün hediyesi olarak bundan daha şık ve anlamlı bir hediye bulamayacağınızdan eminiz. O yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var diyoruz!

Sevgiliye özel gün hediyesi olarak satın alabileceğiniz Prens Prenses Çiftlere Özel Kol Saati'ni ona yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerizde armağan edebilir sevgilinize doyumsuz mutluluklar yaşatabilirsiniz. Hediyenizin ömürlük bir hediye ve anlamlı bir hediye olacağından emin olun.

 

Prens Prenses Çiftlere Özel Kol Saati