Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10781
29,90 TL

Polis olan veya polisliği okuyan bir sevgiliniz mi var? O halde şimdi sizlere önereceğimiz bu hediye onun için alabileceğiniz en güzel ve en anlamlı armağanlardan biri. Mesleğe yönelik hazırlanan kupa modellerimizden biri; Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası.

Polislik mesleğini layığıyla yerine getiren veya polis olma yolunda emin adımlarla ilerleyen sevgilinizi mutlu edecek bu kupa bardak modeli özel günlerinize anlam katacak bir armağan. Sevgilinizin yaklaşan doğum günündepolis sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz bu kupa bardak modelini dilerseniz herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak da ona takdim edebilirsiniz. Çok beğeneceği ve keyifle kullanacağı Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası'nın en güzel özelliği üzerindeki baskısı ile polislik mesleğine özel bir hediyeye dönüştürülmesi. Ve yine kupa bardak üzerine yazılan isim ve soyisim bu hediyeyi kişiye özel kupaya dönüştürecektir. Hem ismine hem de mesleğine yönelik bir hediye almak eminiz ki sevdiğiniz insanı çok özel hissettirecektir. Sevginizin ve sevgilinize verdiğiniz değerin yansıması olacak Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası ile çok doğru bir seçim yaptığınızı onun yüzündeki şaşkın ve mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız.

Polis sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biri olabilecek Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupası'nı kaçırmamak ve biricik aşkınızın ismine özel hazırlatmak isterseniz hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayıp bize iletin. Sevdiğiniz insana gün içerisinde keyifle kullanacağı, çayını ya da kahvesini keyifle yudumlayacağı bir armağan verin. Ömürlük hediyeniz ile her daim sevgiyle hatırlanın.

 

Polislere Özel Tasarımlı Hediye Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah