0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comPoke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü

Ürün Kodu : S-10414
29,90 TL

Kaliteli ve çıkmayan baskı yöntemi ile hazırlanan tişörtlerimizi şimdi de son zamanların efsane oyunu Poke Go'ya uyarlayalım dedik ve Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü'nü oluşturduk!!

Efsane oyunun kahramanlarından biri ile detaylandırılan baskısı sayesinde sıradanlıktan çıkan bu tişört günlük yaşamınızda giyebileceğiniz en özel tişörtlerinizden biri haline gelecek. Dolabınızda özel bir yere sahip olacak Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü'nün heyecanını uzun bir süre koruyacağından emin olabilirsiniz. Sıradışı baskısı dikkatlerin size yönelmesinde de etkili olacaktır. Poke kahramanlarını avlarken sergilediğiniz eğlenceli hareketlere tasarım tişörtünüz de eklenince tüm ilgiler size yönelecektir ve poke tişörtünüzü nereden edindiğiniz merak konusu olacaktır.

Kaliteli dokusu ile tüm yaz boyunca üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü'nü belli bir süre sonra kullanmasanız bile güzel bir anı olarak daima saklayacaksınız. Poke hayvanı tasarımlı tişörtümüzü yalnızca kendiniz için değil bu oyunu oynayan dostalarınız/arkadaşlarınız için de hazırlatabilirsiniz. Emin olun ki onlar için bundan daha keyifli bir hediye bulamayacaksınız.

 

Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü