Penguen Tasarımlı Sıcak Su Torbası

Ürün Kodu : S-10626
39,90 TL

Yaklaşan soğuk kış günleri için sıcacık bir arkadaş edinmeye ne dersiniz? Havaların getirdiği soğuklar ile üşümeye başlayan vücudunuzu ısıtmak hiçte kolay olmaz biliriz. İşte bu anda imdadınıza yetişecek, şirin mi şirin bir arkadaş olacak Penguen Tasarımlı Sıcak Su Torbası Hediye Sepeti'ndeki yerini aldı!

Sevimli bir penguen baskılı ile beğeni kazanan sıcak su torbamız üşüdüğünüz vakitlerde en yakın arkadaşınız olacak harika bir ürün. Ev ya da ofisinizde kısacası dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz Penguen Tasarımlı Sıcak Su Torbası ile kış günlerini sıcacık geçirmeyi garantileyeceksiniz. Gittiğiniz her yere götüreceğiniz sıcak su torbanız ile aranızda sıcak bir bağ oluşurken üşüme hissinizi de vücudunuzdan atacaksınız. Penguen Tasarımlı Sıcak Su Torbası kazak görünümüyle de diğerlerini geride bırakıyor. Sıcacık bir his veren dokusu sayesinde adeta kendinizden geçeceksiniz ve üşüyen yerlerinizi şirin sıcak su torbanız sayesinde sıcacık yapacaksınız. Kış günlerinde vazgeçilmez bir parçanız olacak Penguen Tasarımlı Sıcak Su Torbası'nı kendiniz için alabileceğiniz gibi çok üşüyen arkadaşlarınız için de alabilir, harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Sıcacık bir hediye olabilecek bu torba sayesinde her an sevgiyle anılabilirsiniz.

sizde çok üşümekten şikayet eden biriyseniz ve hem içinizi hem de dışınızı sıcacık yapacak bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız Penguen Tasarımlı Sıcak Su Torbası'na kesinlikle sahip olmalısınız. Hem kendiniz için hem de yakın arkadaşlarınız için hemen bir tane edinmelisiniz.

 

Penguen Tasarımlı Sıcak Su Torbası

Yorum Yaz

mert g.
Hediye
Cok guzel bi urun kiz arkadasimin cok hosuna gitti bundan sonraki siparislerim olacaktir cok tesekkurler
11.01.2017