Pembe Ayıcık Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10533
14,90 TL

Anahtarlarının sürekli kaybolmasından şikayetçi olan sevdiklerinize şirin bir hediye vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Hediye Sepeti olarak sizlere sunduğumuz Pembe Ayıcık Anahtarlık sitemizde sizleri bekliyor!

Ev, araç, ofis gibi yerlerin anahtarları küçük aksesuarlar olduğu için kaybolmaya yatkındırlar. Anahtarlarını çabuk kaybeden sevdiklerinizin de tüm anahtarlarını biraraya toplayacak bir anahtarlığa ihtiyaçları vardır. Sizde böylesi bir hediye arayışı içine girdiyseniz tercih listenizde en ön sıralara koyabileceğiniz Pembe Ayıcık Anahtarlık'ı değerlendirmenizi isteriz. Çünkü bu anahtarlık hem çok kullanışlı hem de oldukça sevimli. Pembe renkteki şirin mi şirin bir ayıcık ile tasarlanan bu anahtarlık sayesinde sevdiklerinizin tüm anahtarları biraraya toplanacak. Böylelikle anahtarların kaybolma olasılığı da ortadan kalkacak. Anahtarlık olarak kullanabilecekleri Pembe Ayıcık Anahtarlık'ı isterlerse çantalarında sevimli bir aksesuar olarak da kullanabilirler.

Bayan dostlarınız/arkadaşlarınız için satın alabileceğiniz Pembe Ayıcık Anahtarlık'ı dilerseniz kendiniz için de alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi tamamlamanız olacaktır. acele edin ve bu şirin armağanı kaçırmayın!

 

Pembe Ayıcık Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Pembe Ayıcık Anahtarlık 9 cm x 6 cm ölçülerinde.

Anahtarlık halkası 3 cm çapında.

İçi yumuşak dolgu malzemeli.

Pembe Ayıcık Anahtarlığınızı 30 derecede ve elde yıkayınız.

Yorum Yaz

ahmet t.
teşekkür ederim :D
11.01.2017