0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comOsmanlı Armalı İsimli Çakmak

Ürün Kodu : S-10531
29,90 TL

Osmanlı arması hayranı sevdiklerinize kalıcı bir armağan vermeye hayır demeyeceğinizi düşündük ve Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ı tasarladık!

Erkeğe özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu çakmak Osmanlı Dönemi'nden günümüze kadar getirilen tuğra deseni ile hayat bulmuştur. Oldukça şık bir görünüme kavuşturulan Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ın bir diğer özelliği de arka kısmına yazılan isim ve soyisimle kişiye özel hal almasıdır. İster babaya hediye, ister sevgiliye hediye, ister arkadaşa hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu çakmağın sigara içen beyler tarafından keyifle kullanılacağından emin olabilirsiniz. İsimlerine özel bir hediye almak onlara kendilerini özel de hissettirecektir aynı zamanda. Gün boyunca yanlarında bulunduracakları Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ı her kullandıklarında sizi hatırlayacak ve onlara ne kadar değer verdiğinizi hep göz önünde bulunduracaklardır.

Şıklığı ve özel tasarımı ile göz dolduran Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ı satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki? Hemen Hediye Sepeti'ne çakmak üzerine işleteceğiniz ismi iletin, hayatınızdaki beylere özel gün hediyesi olarak ömürlük bir hediye verin.

 

Osmanlı Armalı İsimli Çakmağı Satın Almadna Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Osmanlı armalı çakmak 8 cm x 4.5 cm ölçülerindedir.
  • Çakmağın ön yüzünde Osmalı arması arka yüzünde isminiz yazmaktadır.
  • Çakmak sağlam paslanmaz metalden imal edilmiştir.
  • Tekrar doldurulabilir ve ayarlanabilmektedir.

Yorum Yaz

ilknur D.
tam zamanında
bu kadar kısa sürede ve hızlı olduğunuz için teşekkürler ...:)
24.09.2016