0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comÖğretmenlere Özel İsimli Vazo

Ürün Kodu : S-3331
34,90 TL

Dünyanın en sabır gerektiren mesleğini icra eden ancak bunu keyifle yerine getiren öğretmenizi en mutlu edecek hediye mis kokulu bir çiçek olacaktır. Ancak siz ona vereceğiniz çiçeği özel bir hale getirmek istiyorsanız üzerini öğretmeninize özel bir şekilde özelleştirebileceğiniz şık bir vazo içerisinde çiçeğinizi ona hediye edebilirsiniz. Hediye Sepeti'nin tasarladığı Öğretmenlere Özel İsimli Vazo tam da bu amaçla hazırlanmış muazzam bir ürün. Öğretmene hediye ne alınır sorusuna güzel bir cevap olabilecek bu vazo şimdiye kadar yapılan en iyi öğretmenler günü hediyesi.

Özellikle de bayan öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu vazo değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek bir alternatif. Sevgili öğretmeninize her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlatacağından tercih edebileceğiniz en güzel hediye bu vazo olacaktır. Tasarımı itibariyle tamamen öğretmenler günü hediyesi olarak hazırlanmış Öğretmenlere Özel İsimli Vazo çiçek sunumunuzu da daha şık bir hale getirecek, öğretmeninize adeta görsel bir şölen yaşatacaktır. Üzerine lazer kazıma tekniği ile işlenen isim soyisim, tarih, sizin isminiz ve sevgi dolu öğretmenler günü mesajınız sayesinde sıradanlıktan çıkarılan vazomuz kişiye özel şahane bir hediyeye dönüştürülecektir. Vazo üzerine işlenen özelleştirmeler kalıcı olduğundan seçtiğiniz bu hediye el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde olacak, kalıcılığını daima sürdürecektir. Güzel bir anı niteliği de taşıyacak bu hediye değeri pahabiçilemez öğretmeninize her defasında sizi hatırlatacak, evinin ya da sınıf masasının en güzel köşesinde yerini alacaktır.

Her yıl 24 Kasım'da kutladığınız öğretmenler gününde sevgili öğretmeninize vereceğiniz hediyenin her sene aldıklarınızdan farklı ve daha kalıcı bir şey olmasını istiyorsanız tercihinizi kesinlikle Öğretmenlere Özel İsimli Vazo'dan yana kullanın. Öğretmenler günü sürprizleri arasında en güzeli sayılabilecek bu hediye ile mezun olsanız dahi akıllarda kalmayı garantileyin. Hediyenizin özenle hazırlanmış paketi içine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini de eklmeyi unutmayın.

 

Öğretmenlere Özel İsimli Vazo'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Paşabahçe Markalı Cam Vazo
  • Vazo 16x9 cm ölçülerindedir.
  • Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.

Yorum Yaz

Yusuf K.
Pazartesi gecesi sipariş vermeme rağmen 24 Kasım öğretmenler gününde hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edildi.Kazım beyin de yazdığı gibi çok beğenilen bir hediye oldu.
27.11.2015
Kazım K.
Çok orjinal bir hediye oldu. Çok beğenildi. Teşekkürler hediyesepeti...
25.11.2015