0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comÖğretmenler Günü Özel Kupası

Ürün Kodu : S-8425
24,90 TL

Size her zaman doğru yolu göstermekle kalmayıp zaman zaman ilham veren, başarılı olabileceğiniz işlere teşvik eden, bugün sahip olduğunuz sağlam karakterinize inceden dokunarak katkıda bulunan ve en önemlisi size her zaman aileniz kadar sevgi ve şefkat gösterebilen öğretmenlerinize ne yapsanız haklarını ödeyemezsiniz.

Öğretmenlik mesleğinin ne denli önemli bir meslek olduğunun bilinciyle bu işi yerine getiren ve sadece bilgi vermek değil öğrencilerinin hayatına güzel şekillerde dokunabilmeyi hedefleyen güzel yürekli öğretmenlerinize sevginizi ve sizin hayatınızdaki önemini ifade etmeniz Öğretmenler Günü için onu duygulandıracak bir davranış olacaktır. Bunun için kişiye özel kupa bardakları çeşitlerinden öğretmeninize özel olacak bir hediye seçerek mutluluğunu somut bir hatıraya dönüştürmesini sağlayabilirsiniz. "Öğretmenler Günü hediyesi ne olabilir?" diye düşünenlerdenseniz öğretmeninizin adının yer alacağı bu porselen kupa ile ona "dünyanın en iyi öğretmeni" olduğunu ve sizin için ne kadar değerli bir insan olduğunu hatırlatabilirsiniz.

Size her zaman maneviyatın önemini kavratmak için çabalayan ve sizinle ilişkilerinde her zaman sevgi ve şefkat dolu bir tutum sergileyen öğretmeninize vereceğiniz en iyi hediyeler ona karşı duygularınızı anlatabileceğiniz küçük ama etkileyici hediye seçenekleri olacaktır. Öğretmene hediye edeceğiniz isim yazılı kupa her zaman severek kullanacağı, ders aralarında çay, kahve içmesini daha keyifli hale getirecek, her zaman sizi anımsamasına yardımcı olacaktır.

Sizin için her zaman iyi ve güzel bir gelecek isteyen, her zaman yardımınıza koşmaya hazır olan değerli öğretmeninizi Öğretmenler Günü'nde yalnız bırakmayıp güzel bir buluşma esnasında onu çok mutlu edecek Öğretmenler Günü'ne özel kupayı hediye edebilirsiniz. Bu anlamlı hediye ile ona "Dünyanın en iyi öğretmeni sizsiniz." diyebilirsiniz!

Öğretmenler Günü Özel Kupası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.

Yorum Yaz

Eren k.
Hizli gonderim
Guzel bi yapim tavsiye ederim baska renkleri de olsa daha iyi olur
31.10.2016