Öğretmenler Günü Hediyesi Satranç Seti

Ürün Kodu : S-3329
119,90 TL

24 Kasım öğretmenler gününe çok az bir zaman kala çok sevdiğiniz öğretmeniniz için satın alabileceğiniz ömürlük bir hediye arayışı içine girdiyseniz Hediye Sepeti'nin erkek öğretmene hediye ve bayan öğretmene hediye olarak tasarladığı birbirinden özel ve güzel hediyelere göz atma zamanınız geldi! seçeceğiniz hediyenin en az öğretmeniniz kadar değerli olmasını ve ona olan sevginizi yansıtmasını istiyorsanız işte size harika bir alternatif; Öğretmenler Günü Hediyesi Satranç Seti.

Satranç konusunda eline su dökülmeyen öğretmeninizin bu oyuna olan düşkünlüğünü biliyorsanız ve bu hediyenin onu çok mutlu edeceğini düşünüyorsanız tercihinizle kesinlikle doğru bir seçim yapabilirsiniz. Kalitesi ve şık görünümü ile öğretmenler gününde alınabilecek hediyelerden biri olabilecek Öğretmenler Günü Hediyesi Satranç Seti sıradan satranç modellerinden biraz farklı. Farkı şu ki; lazer kazıma tekniği ile üzerine işlenen isim soyisim, tarih ve öğretmenler günü mesajınız bu ürünün sıradanlıktan çıkmasını ve yalnızca öğretmeninize özel olacak bir hediyeye dönüşmesini sağlıyor. İsmine göre hazırlanmış kişiye özel bir hediye almak eminiz ki onu çok mutlu edecektir. Özenle ve kalıcı olarak hazırlanan Öğretmenler Günü Hediyesi Satranç Seti el emeği öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde olduğundan bir ömür sizi hatırlatacaktır. Öğretmeniniz her satranç oynadığında siz değerli öğrencisini hatırlayacak, mezun olsanız bile ona verdiğiniz bu hediye sayesinde isminiz unutulmayacaktır. Öğretmenler Günü Hediyesi Satranç Seti'nin özenle yapılan paketlemesi içine 24 kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini seçip eklemeniz hediyenizin değerini ve anlamını ikiye katlamada büyük role sahip olacak, sevgili öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacaktır. O değerli insana verebileceğiniz bu çok özel hediye için daha ne bekliyorsunuz ki?

sizi binbir emekle yetiştiren biricik öğretmeninize verdiği emeklere karşılık ufak bir teşekkür hediyesi sayılabilecek Öğretmenler Günü Hediyesi Satranç Seti'ni armağan etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturun. Seçtiğiniz hediye ile 24 Kasım'a anlam katın.


Öğretmenler Günü Hediyesi Satranç Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • 39,5 cm x 39,5 cm