Öğretmenler Günü Hediyesi Renkli Çerçeve

Ürün Kodu : S-10691
44,90 TL

Öğretmenler günü için hediye arayanların ilk uğrak yeri Hediye Sepeti'nden müthiş bir hediye alternatifi; Öğretmenler Günü Hediyesi Renkli Çerçeve.

Yaklaşan 24 kasım öğretmenler gününde en sevdiğiniz bay veya bayan öğretmene hediye olarak alabileceğiniz hediyeler kafanızda az çok belirmiştir. Onun hoşuna gidecek ve sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirecek bir hediye seçmeniz güne anlam katmanız açısından da oldukça önemli. Öğretmenlerimizin günü 24 Kasım'da onlara verilen hediyelerin çok dışında kalabilecek Öğretmenler Günü Hediyesi Renkli Çerçeve eşsiz tasarımı ile dikkat çekiyor. Kara tahta şeklindeki tasarımına sevimli öğrenci figürleri eşlik ediyor. Ve tebeşir ile yazılmış hissi veren isim soyisim ile yalnızca öğretmeninize özel olacak bir hediyeye dönüştürülüyor. Böylelikle el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerli ve anlamlı bir hediye oluyor. Bayan öğretmene hediye ya da erkek öğretmene hediye olarak satın alabileceğiniz bu çerçeveyi değerli öğretmeninizin ismine özel hazırlattıktan sonra içerisine onunla birlikte olduğunuz bir fotoğrafı ya da sınıfça çekildiğiniz bir fotoğrafı yerleştirebilirsiniz. Ya da içerisine koyulacak fotoğrafın ne olacağını öğretmeninize bırakıp ona direk sunabilirsiniz. Evinin en güzel yerinde sergileyeceği bu çerçeve her bakıldığında sizi hatırlatacak, kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olduğundan kalıcılığı bir ömür sürecektir. Sıradan bir hediye vermek yerine böylesi değerli bir hediye ile çok sevdiğiniz öğretmeninizi mutlu etmek istersiniz öyle değil mi? Eğer isterseniz seçtiğiniz bu hediyenin özenle hazırlanmış paketi içerisine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini de koymayı unutmayın! Bu hediyenizin değerini arttıracaktır.

Sizin için elinden gelenin en iyisini yapan öğretmeninizi mutlu etme sırası sizde ise Hediye fabrikası'nın özenle ve yalnızca öğretmenlerimiz için tasarladığı Öğretmenler Günü Hediyesi Renkli Çerçeve'yi ismine özel olacak şekilde hemen hazırlatın, öğretmenlerimizin günü 24 kasım'da öğretmenler günü sürprizleri arasından biri olarak ona sunun. Vereceğiniz bu değerli hediye ile ona duyduğunuz sevgiyi yansıtın.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Renkli Çerçeveyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve boyutu 25 cm x 20 cm'dir.
  • Resim alanı boyutu 10 cm x 15 cm'dir.
  • 1. Sınıf işçilik ile canlı renklerde baskı yapılmaktadır.