0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comÖğretmen Sevgiliye Hediye Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-8536
119,90 TL

Öğretmeninize hediye edebileceğiniz canlı bitkilerle hazırlanmış sıra dışı bir bahçe. Aksesuarlar özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı ahşap malzemeler kullanılmıştır. Sukulent bitkilerin gölgesinde hayali bir sınıf oluşturulmuştur.

Oluşturulan bu sınıfı öğretmeninize hediye ederek benzersiz bir hediye vermiş olursunuz.Sıraları ve ağacı saran doğal taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır.

Sınıfın en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz, öğretmeninize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir.

Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe; Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri: 15x15x6 cm. boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

Yunus O.
Almış olduğum ürün hediye ettiğim kişinin çok hoşuna gitti gerçekten hediyesepeti.com ürünleri ile acaba ne hediye alsam diye düşünenler için tam yeri.Teşekkürler
04.08.2016