Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10701
49,90 TL

Tatlış öğretmeniniz için en az kendisi kadar tatlı bir hediye alternatifi; Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Çikolata Kavanozu.

Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü hediye seçenekleri arasındaki yerini alan bu tatlı kavanozu birbirinden leziz bonibonlarla dopdolu. İster erkek öğretmene hediye olarak isterseniz de bayan öğretmene hediye olarak satın alabileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Çikolata Kavanozu'nun en güzel detayı ön kısmına ve kapak üstüne yapılan özelleştirmeler. Bu özelleştirmeler sizin yazdıracağınız sevgi dolu öğretmenler günü mesajı ve sevgili öğretmeninizin isim ve soyisminden oluşmakta. Böylelikle kişiye özel bir hale dönüşen tatlı kavanozumuz öğretmeninizi adeta çocuklar gibi mutlu edecek, 24 Kasım'da aldığı en güzel hediye kesinlikle Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Çikolata Kavanozu olacak. O özel günde verilen sıradan hediyeleri unutturacak bu kavanoz içindeki çikolatalar afiyetle yendikten sonra öğretmeniniz tarafından güzel bir anı olarak ömür boyu saklanacaktır. Ve siz değerli öğrencisini ömrü hayatı boyunca asla unutmayacaktır. Kalıcılığını ve anlamını daima koruyacak böylesi bir hediye ile öğretmeninizi mutlu etmek istersiniz öyle değil mi? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. O halde el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli ve anlamlı olabilecek bu armağanı kesinlikle tercih listenizin en başına ekleyin. Seçtiğiniz hediyenin özenle hazırlanmış paketlemesi üzerine öğretmenler günü mesajları arasından birini seçip eklemeyi de unutmayın.

Yaklaşan 24 kasım öğretmenler gününde her sene aldıklarınızdan farklı ve daha ilgi çekici bir hediye arayışı içine girdiyseniz tercihinizi kesinlikle Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Çikolata Kavanozu'ndan yana kullanın. Bu tatlı hediyeyi kaçırmamak ve öğretmeniniz adına hazırlatmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutun. Sitemizin diğeröğretmenler günü sürprizlerini incelemeden geçmeyin.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Çikolata Kavanozu