0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comÖğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati

Ürün Kodu : S-8523
44,90 TL

Öğretmenler günü hediyeniz hazır mı? Kara tahtadan esinlenerek hazırlanan Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati ile öğretmeninize sürprizlerin en büyüğünü yapın.

En iyiyi ve en doğruyu öğrenmenizi sağlayan biricik öğretmeninizin size verdiği emek tartışılmazdır. Bu emeği karşılayacak ne bir söz ne de bir hediye bulabilirsiniz. Ama sizlere önereceğimiz bu çok özel tasarım ile öğretmeninizin emeğine karşılık ufak bir teşekkür edebilirsiniz. Öğretmeninizin evinin en özel yerinde veya sınıfında sergileyeceği Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati öğretmeninizin ismi ve çok özel öğretmenler günü mesajınızla anlam bulacak sıradışı bir hediye. Güne anlam katacak hediyeniz sıradan öğretmenler günü hediyelerini geride bırakacaktır ve hediyeniz ile öne çıkmanıza olanak sağlayacaktır.

Öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacak Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati için hemen sipariş oluşturun ve bu çok özel hediye ile öğretmeninize yıllarca unutamayacak, aklına kazınacak ve her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlatacak bir hediye verin.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.