Öğretmenler Günü Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata

Ürün Kodu : S-10706
49,90 TL

Öğretmenler günü hediyesi arayışı içindeyken Öğretmenler Günü Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata'yı farkedip kendinizi bu sayfada bulduğunuza göre sizde öğretmeniniz için farklı bir hediye arıyorsunuz. Öncelikle şunu söyleyelim ki öğretmene alınabilecek hediyeler konusunda çok doğru bir yerdesiniz. Çok sevdiğiniz öğretmenleriniz için biribirinden güzel ve birbirinden farklı hediyeleri tasarlayan Hediye Sepeti Öğretmenler Günü Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata'yı öğretmene alınabilecek farklı bir hediye olarak hazırlayıp beğeninize sundu. Erkek öğretmene hediye veya bayan öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu puzzle çikolata şimdiye kadar verdiğiniz hediyelerden çok daha farklı. 16 adet leziz çikolatanın biraraya gelmesiyle oluşan bu hediye üzerindeki baskısı ile dikkat topluyor. Öğretmenler gününün tema alınıp hazırlandığı puzzle çikolata, üzerine sevgili öğretmeninizin isim soyisminin ve sevgi dolu öğretmenler günü mesajlarından birinin yazılması ile hazır hale getiriliyor. Böylelikle kişiye özel bir hediyeye dönüşen Öğretmenler Günü Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata, değerli öğretmeninizin kendini özel hissetmesinde büyük rol oynuyor. Yalnızca öğretmeninize özel olarak hazırlanan puzzle çikolatamız el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile eşdeğer olduğundan anlamını ve kalıcılığını yıllarca koruyacaktır. Her defasında sizi hatırlatacak bu farkl hediyeniz ile bir ömür öğretmeninizin aklında olmayı isterseniz öyle değil mi?

Öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Öğretmenler Günü Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata'yı çok sevdiğiniz bayan ya da erkek öğretmeninizin ismi ile hazırlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin. Seçtiğiniz bu sıradışı hediye ile asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 16 adet 290 gr Melodi Lüx sütlü çikolata
  • Şık kutusu ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yorum Yaz

Asli G.
memnuniyet
Hediyenin şekli ve hazırlanma sürecinden gayet memnunum fakat tam 10 günde yerine ulaştı sürprizin bir anlamı kalmadı kargo şirketlerinden hiç memnun kalmadım
02.12.2016
Ali K.
mükemmel
ürün ve kalitesine diyecek hiç bir laf yok fakat genel olarak hizmet bir tık daha iyi olabilirdi
25.11.2016