0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comÖğretmene Hediye Kişiye Özel Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10704
49,90 TL

Şimdiye kadar her sene kutladığınız 24 Kasım öğretmenler gününde değerli öğretmeniniz için kullanışlı öğretmenler günü hediyesi tercih ettiyseniz ve bu sene alacağınız hediyenin çok daha farklı olmasını istiyorsanız işte size harika bir alternatif; Öğretmene Hediye Kişiye Özel Çikolata Kavanozu.

Eğitiminizde size öncülük yapan çok değerli öğretmeninize hediye edeceğiniz bu kavanoz rengarenk çikolatalar ile dopdolu. Hepsi birbirinden leziz ve rengarenk bu bonibon şekerler ile sevgili öğretmeninizi çocuklar gibi sevindirmeniz mümkün olacak. 24 Kasım'da ona verilen hediyelere açık ara fark atacak Öğretmene Hediye Kişiye Özel Çikolata Kavanozu günün anlamını ikiye katlayacak bir tasarıma sahip. Öğretmenler gününün tema alınıp hazırlandığı baskısı ile dikkat çeken tatlı kavanozu yine o tema üzerine yazılan isim soyisim ve öğretmenler günü mesajınız ile sade ve sadece öğretmeninize özel olacak bir hediyeye dönüştürülüyor. Erkek öğretmene hediyeolarak ya da bayan öğretmene hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Öğretmene Hediye Kişiye Özel Çikolata Kavanozu tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli ve anlamlı olacağından heyecanını bir ömür koruyacaktır. Sevgili öğretmeniniz kavanoz içerisindeki bonibon çikolataları afiyetle yedikten sonra şirin tasarımlı kavanozu bir ömür saklayacak her baktığında siz değerli öğrencisini sevgiyle anacaktır. Bu sayede mezun olsanız dahi öğretmeninizin aklında kalmayı başarmış olacaksınız.

24 Kasım öğretmenler günü şiirleri eşliğinde öğretmeninizin beğenisine sunacağınız Öğretmene Hediye Kişiye Özel Çikolata Kavanozu'nu isme özel hazırlatmak ve Hediye Sepeti'nin diğer öğretmenler günü sürprizlerini incelemek istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde bu tatlı hediye tükenebilir.

 

Öğretmene Hediye Kişiye Özel Çikolata Kavanozunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13.5 Cm x 9.5 Cm ölçülerinde.
  • Cam kilitli kovanoz.
  • Önünde ve kapak kısmında kişiselleştirme alanları.
  • İçerisinde renkli bonbon çikolatalar bulunmaktadır.