Muşta Görünümlü Seramik Kupa

Ürün Kodu : S-10644
39,90 TL

Çayını ya da kahvesini farklı bir kupa bardaktan yudumlamak isteyenlerin bayılacağı bir tasarımı sizlere sunuyoruz; Muşta Görünümlü Seramik Kupa.

Güne başlamak adına veya gün içerisindeki motivasyonunuzu arttırmak adına içtiğiniz kahvenizi bu sıradışı kupa bardaktan yudumlamak eminiz ki daha keyifli olacaktır. Ofisinizde ya da evinizde kullanacağınız Muşta Görünümlü Seramik Kupa'yı nereden edindiğinizin merak konusu olacağı da kesin. Kulp kısmı muşta ile tasarlanan bu siyah kupa bardağı çay ya da kahve kupası olarak kullanabileceğiniz gibi çalışma masanızda kalemlik olarak da kullanmanız mümkün. Bulunduğunuz ortama sıradışı bir hava kazandıracak Muşta Görünümlü Seramik Kupa'yı yalnızca kendiniz için değil çay/kahve sever sevdikleriniz için de ilginç bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Emin olun ki bu sıradışı hediyeniz çok beğenilecek ve büyük bir şaşkınlıkla karşılanacaktır. Özellikle de sert mizaçlı sevdikleriniz için harika bir seçim olabilecek Muşta Görünümlü Seramik Kupa'yı kesinlikle kaçırmayın diyoruz!

Kendiniz için satın alabileceğiniz Muşta Görünümlü Seramik Kupa'yı çay ya da kahve içmekten keyif alan erkeğe hediye veya bayana hediye olarak da tercih edebilir, sevdiklerinizi bu ilginç hediye ile şaşırtabilirsiniz. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

 

Muşta Görünümlü Porselen Kupayı Satın Almadna Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Muşta kupa 11 x 11 cm ölçülerindedir.
  • Siyah renklidir.