Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10360
29,90 TL

Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupasıile mühendis olmak isteyeceksiniz. Sizi kendine çekecek olan bu seramik kupa kaliteli yapısını seramik olmasından alıyor ve sağlık açısından hiçbir zarar teşkil etmiyor.  Sizin ve sevdikleriniz için sabahları mutlu bir şekilde uyanma ve güne zihnde başlama aracı olan kahve kupası , bu kez mühendisler için özel olarak geliyor. Mühendislere özel olarak hazırlanan bu renkli kupa, mühendis olan arkadaşlarınız ya da mühendislik okumakta olan arkadaşlarınız için güzel bir hediye olacak.

Mühendislerin harikalar yarattığı günümüzde siz de mühendis bir arkadaşınıza bu harika kupa hediyesini alacaksınız. Oldukça kaliteli ve şık olan bu kupa bardak, günün yorucu saatlerinde sıcacık kahve içirecek ve sevdiklerinizi kendine getirecek.

Doğum günü ya da yıldönümlerinde sevdiklerinize alabileceğiniz Mühendislere özel hediyelik renkli kahve kupası alınabilecek en güzel hediyelerden. İnce düşünülmüş ve zevkli yapısıyla sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yanı, mühendis arkadaşlarınızın asla yanından ayırmayacağı ve iş yerinde sürekli kahvelerini içeceği bu kupa, onlara iyi gelecek.

Siz de sevdiklerinize mühendislere özel hediyelik renkli kahve kupası alarak mühendis ya da mühendis olma yolunda ilerleyen arkadaşlarınıza güzel bir jest yapabilirsiniz . Sizin bu yaptığınız sürprizi asla unutmayacaklardır. Kaliteli seramikten yapılan bu renkli porselen kupayı almak ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız hemen tıklayın ve karşınızdakine güzel bir hediye almanın tadını çıkarın.

Mühendislere Özel Hediyelik Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Siyah ve Mavi renkleri bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Burcu T.
Süper bi ürün bayıldım. Çok çabuk ulaştı.
03.01.2017
PAŞA B.
Dikkatsizlik Had Safhada
Ürüne kadın ismi yazdırmış olmama rağmen erkek mühendisin altına kadın ismi yazılmış vaziyette geldi. Aradığımda ise herhangi bi şekilde yardımcı olunmadı. Bi kadına alındığı isimden zaten belli, özellikle uyarmak mı gerekiyor resme dikkat edin diye ?
09.12.2016
Merve A.
Ürünüm ilk geldiğinde kırık geldi fakat hemen aradım bildirdim aynısından ertesi gün tekrar geldi çok teşekkür ediyorum ilgiye ve alaya ayrıca üründe çok güzel Teşekkürler hediye sepeti
20.10.2016
tuğba d.
Tam resimdeki gibi çok güzel gerçekten çok teşekkür ederim. :)
13.10.2016
Nesibe K.
Özenli
Resimde gördüğümün aynısı ve kaliteli malzemeden üretilmiş. Gayet güzel ve sevimli bir bardak.
29.06.2016