Muhasebecilere Hediye Mini Cam Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10464
39,90 TL

Eğer ki muhasebeci sevdiklerinize bir hediye almayı düşünüyorsanız size harika bir önerimiz var! Muhasebecilere Hediye Mini Cam Duvar Saati..

İşi gereği gün içerisinde sürekli hesap kitaplarla uğraşan, kendini hep bir kargaşanın içinde bulan muhasebeci sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüme neden olacak tasarım duvar saatimiz ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü özenle hazırladığımız bu cam duvar saati üzerindeki muhasebecilikle alakalı figürler ile tamamen hediye edeceğiniz kişinin işine hitab ediyor. Ve yine duvar saati üzerine basılacak olan isim ve soyisim ile sıradanlıktan çıkarılıyor, anlamlı bir hediyeye dönüştürülüyor. İsimine ve mesleğine özel bir hediye aldığında sevgili muhasebeci dostunuzun ne kadar sevineceğini bir düşünün isterseniz. Özel gün hediyesi olarak seçtiğiniz Muhasebecilere Hediye Mini Cam Duvar Saati sayesinde ona ne kadar değer verdiğiniz gün yüzüne çıkacak, hediyeniz evlerinde veya çalıştıkları ofislerinde en özel yere sahip olacak. Baktıkça sizi hatırlatacağından da emin olabilirsiniz.

Muhasebeci arkadaşa yeni iş hediyesi olarak veya doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz Muhasebecilere Hediye Mini Cam Duvar Saati'ni sevgili arkadaşınızın ismine özel hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde sıradan bir hediye vermek zorunda kalabilirsiniz.

 

Muhasebecilere Hediye Mini Cam Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 5 mm Cam üzerine baskı alınmaktadır
  • 18 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.