Minyatür Taksim Tramvay Biblosu

Ürün Kodu : S-10479
59,90 TL

İstanbul'un en gözde sembollerinden biri haline gelen Taksim tramvayını sevdiklerinizin evine götürmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Minyatür Taksim Tramvay Biblosu'nu sizlere keyifle sunuyoruz.

Ev hediyesi olarak sevdiklerinize götüreceğiniz hediyelere özen gösteriyor ve anlamlı birer hediye olmalarını istiyorsanız işte size harika bir fırsat! İstanbul'dan kalkıp gittiğiniz sevdiklerinizin evine hediye olarak götürebileceğiniz Minyatür Taksim Tramvay Biblosu onlar için güzel bir İstanbul anısı olarak kalacak, her baktıklarında sizi hatırlatacak. İstanbul aşığı sevdiklerinizin beğenisini kazanacağını düşündüğümüz bu biblo ile en doğru seçimi yaptığınızı sevdiklerinizin ne kadar mutlu olduklarını gördüğünüzde anlayacaksınız. Sıradan bir ev hediyesinin aksine kalıcılığı ve anlamı daim olacak Minyatür Taksim Tramvay Biblosu evlerin salonlarında en özel yerini alacaktır. Tüm şıklığı ile gerçeğini aratmayan bu bibloya bakılmaya doyulmayacağı kesin.

En sevdiklerinize ev hediyesi olarak götürebileceğiniz Minyatür Taksim Tramvay Biblosu'nu İstanbul aşığı dostlarınıza/arkadaşlarınıza armağan etmek için daha ne bekliyorsunuz ki? Hemen sitemizden siparişinizi oluşturun, bu harika ürünü hemen alın. Dilerseniz kendi eviniz için de alabilirsiniz.

 

Minyatür Taksim Tramvay Biblosunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Eskitme yöntemi ile metal kullanılarak yapılmıştır.
  • 12.5 cm x 8 cm ölçülerindedir.