0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comMinibüs Tasarımlı Kapı Yazısı

Ürün Kodu : S-10477
39,90 TL

Ev hediyesi olarak farklı bir hediye seçiminde bulunmak isteyenlere harika bir alternatif sunacağız! Görüntüsü ve sevimli tasarımı ile oldukça hoş görünen Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı.

Yeni ev alan veya evini yenileyen dostlarınıza/arkadaşlarınıza sıkıcı ve sıradan bir ev hediyesi değil de daha neşeli ve renkli bir armağan vermek istiyorsanız tercihinizi bu kapı yazısından yana kullanarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi keyiflendirmede etkili olacak Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı'nı evlerinin giriş kapısına titizlikle asacaklar her gördüklerinde ise yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşacak. Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı isminden de anlaşılacağı üzere eski minibüs modellerinden biri ile detaylandırılmıştır ve 'Welcome' yazısı ile tamamlanmıştır. Renkli tasarımı ise oldukça hoş bir görüntü sergilemektedir.

En sevdiklerinize en güzel ev hediyesi olarak sunabileceğiniz Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısı'nı kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde sıradan ve sıkıcı bir hediye seçmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da ne sizi ne de karşınızdaki insanı mutlu edecektir.

 

Minibüs Tasarımlı Kapı Yazısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özel metal malzemeden eskitme takniği ile yapılmıştır.
  • Ölçüleri 21 cm x 16 cm'dir
  • Welcome yazısı eskitme ahşaptır.

Yorum Yaz

Kullanıcı .
Cok güzeeell
Kargo 2 gunde geldı resmen ılgınıze cok tesekkurler
06.09.2016