Mezuniyet Hatırası Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-3735
54,90 TL

Her anne ve babanın okul çağına ilk geldiğiniz anda iyi bir eğitime sahip olup, meslek edinmiş, diploma sahibi bir insan olmanız tek isteğidir. Anaokulunda başlayan eğitiminiz ilköğretim, lise, üniversite derken göz açıp kapayıncaya kadar geçer ve o muhteşem ailenize ve size gurur veren mezuniyet geceniz gelir. Herkesin yaşamak isteyeceği o kep atma töreni ve giyilen ihtişamlı cüppe eğitim hayatının ilk meyvelerini almasını işaret eder. O günü size tekrar hatırlatacak ise çekilen birbirinden özel fotoğraflardır. Fotoğrafları daha özel hale getirip yıpranmadan saklanabileceği tek obje ise ahşap fotoğraflardır. Mezun olan sevdiklerinize mezuniyet hediyesi olarak verebileceğiniz ahşap fotoğraflar en özel hediyelerden biri olacaktır. "Mezuniyet hediyesi ne alınır?", erkek öğrenciye hediye ya da kız öğrenciye hediye olarak verilebilecek ahşap fotoğraf kişiye özel üretilecek özel bir hediye seçimidir.

Mezuniyet Hatırası Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
  • 22x30 cm ölçülerindedir

Yorum Yaz

Ceylan T.
Çok beğendim emeklerinize sağlık
31.10.2016
Elif A.
Memnuniyett
Gerçekten çok güzel bir hediye oldu benim için hem özel hem şık, Pazartesi sipariş verdm salı elime ulaştı. Paketlemeden ulaşıma hersey mükemmel teşekkür ederim :) #birazcık fiyatlar yüksek geldi arada indirimler olursa daha çok alışveriş yaparım burdan iyi günler :)
16.08.2016
Nursel d.
Siparişi verdim ayni gün kargoya verildi. Ertesi gün hediyem yiğenime ulaştı. 18. Yaş gününü ömür boyu hatirlayacagi çok güzel bir hediye oldu. Teşekkürler hediye sepeti.
28.02.2015