Mevlana Şehri Konya Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10754
29,90 TL

Ülkemizin güzide şehirlerinden biri Konya'nın sıcakkanlı insanlarına armağan edebileceğiniz harika bir hediye alternatifi ile sizlerleyiz; Mevlana Şehri Konya Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört.

Memleketinden uzak kalan veya memleketine olan sevdası ile bildiğiniz sevdiklerniz için tercih edebileceğiniz bu tişört modeli sıradan tişört modellerini unutturacak bir tasarıma sahip. Konya'nın güzelliklerinin ve Konya'yı simgeleyen şeylerin resmedildiği baskısı ile sıradanlıktan çıkarılan bu tişört modeli ile Konyalı olan sevdiklerinizi şaşırtabileceksiniz. Memleketlerine olan sevgilerini göstermek adına giyecekleri Mevlana Şehri Konya Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört ile bulundukları her ortamda fark yaratacakları ve tişörtü her giydiklerinde sizi sevgiyle anacakları kesin. Rahat ve şık kesimi ile günlük yaşamda keyifle kullanılabilecek Mevlana Şehri Konya Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört'ü Konyalı sevdikleriniz evlerinde, iş veya okula giderken, alışverişte, yürüyüşte kısacası diledikleri her yerde severek giyecekler. Konya'ya olan bağlılıklarını dışa yansıtabilecekleri bu tişört modelini çok seveceklerinden de şüphemiz yok. Bay ya da bayan tüm sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Konya tasarımlı tişörtümüzü bayana hediye veya erkeğe hediye olarak istediğiniz renk ve bedende hazırlatabileceksiniz. Konyalı bir kişiye verilebilecek en güzel hediyelerden biri olabilecek tişört modelimiz manevi değeri yüksek bir hedye olacağından sevdikleriniz tarafından bir ömür anı olarak da saklanacaktır.

Üzerindeki figürler ile en anlamlı hediyelerden biri olabilecek Mevlana Şehri Konya Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört'ü Konyalı olan dostlarınıza/arkadaşlarınıza veya sevdiğiniz insana armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi geçin. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 

 

Mevlana Şehri Konya Tasarımlı Hediye Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.