0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comMelek Yüzlü Sevimli Emoji Seyahat Yastığı

Ürün Kodu : S-10638
24,90 TL

Emojilerle aranız nasıl? desek.. Hemen hemen her gün mesajlaşmada kullandığınız emojileri hayatınızın her anında görmek istiyorsanız eğer Melek Yüzlü Sevimli Emoji Seyahat Yastığı sizin için!

Tüm sevimliliği ve masum görünümü ile adeta sizi yansıtan bu emoji hayatınıza renk katacak şıklıkta tasarlanmıştır. Salonunuzda veya odanızda dekor amaçlı kullanabileceğiniz Melek Yüzlü Sevimli Emoji Seyahat Yastığı'nı uykuya dalarken sarılmak amacıyla veya televizyon karşısında size arkadaşlık etmesi için de kullanmanız mümkün. Çıktığınız yolculuklarınızda da yanınıza alabileceğiniz Melek Yüzlü Sevimli Emoji Seyahat Yastığı ile seyahatlerinizi daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilir, yolculuk sonrası bel yada boyun ağrısı çekme derdinden kurtulabilirsiniz. İlginç bir hediye olarak da tercih edilebilecek Melek Yüzlü Sevimli Emoji Seyahat Yastığı'nı sevgiliye hediye, arkadaşa hediye ya da kardeşe hediye olarak satın alabilirsiniz.

Kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek adına satın alabileceğiniz Melek Yüzlü Sevimli Emoji Seyahat Yastığı'nı kaçırmamak ve Hediye Sepeti.com'dan satın almak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin. Seçtiğiniz bu hediye ile pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Melek Yüzlü Sevimli Emoji Seyahat Yastığını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • 28 cm x 7 cm ölçülerindedir.
  • İçi Yıkanabilir elyaf.
  • Yastığın içini çıkarabileceğiniz fermuarı mevcuttur.