Mat Oniks Taşlı Kutulu Tesbih Bileklik Seti

Ürün Kodu : S-10403
54,90 TL

Beylerin oyuncağı olarak adlandırmakta bir sakınca görmediğimiz tesbihler en özel halleri ve tasarımları ile Hediye Sepeti'nde sizlerle!! Üstelik aynı tasarım boncuklar ile hazırlanan bileklik ile birlikte..

Kendine bir tarz benimseyen ve bu tarz yolunda emin adımlarla ilerleyen beylerin çok seveceğini düşündüğümüz Mat Oniks Taşlı Kutulu Tesbih Bileklik Seti, özel gün hediyesi olarak harika bir alternatif. Doğal Oniks taşlarının kusursuz bir şekilde sıralanmasıyla tasarlanan tesbih ve bileklik mat siyah renktedir. Tesbihin imamesi Osmanlı Tuğrası ile detaylandırılmıştır. Sağlam yapısı ve kalitesi beylere ömür boyu kullanım olanağı sunmaktadır. Sevgili beyler bu şık tesbihi ve bilekliği her kullandıklarında ise akıllarında olacağınız kaçınılmaz.

Erkeğe hediye seçme işini zor bir olay olarak gören bayanların keyifle tercih edeceği Mat Oniks Taşlı Kutulu Tesbih Bileklik Seti, kusursuz şıklığı ile beylerin aklını başından alacak diyebiliriz. Şık kıyafetlerine eşlik edecek bu aksesuarlar baştan aşağı klas bir görüntü oluşturmalarında da etkili olacaktır. Kalıcı ve kullanışlı hediyenizin ömürlük olacağından da emin olabilirsiniz. Çünkü beyler bu muhteşem ikiliyi en özel köşede saklayacaklar, özenle koruyacaklardır. Babaya hediye, sevgiliye hediye, arkadaşa hediye veya eşe hediye olarak tercih edilebilecek Mat Oniks Taşlı Kutulu Tesbih Bileklik Seti'ni kaçırmamak için acele etmenizde fayda var. Aksi halde bu kusurusz hediyeyi kaçırabilirsiniz!

 

Mat Oniks Taşlı Kutulu Tesbih Bileklik Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akik taşının bir alt türü olan Oniks taşı siyah ve gri renklere sahip yarı değerli bir taştır.
  • Doğal Oniks taşının en belirgin özellikleri stres azaltıcı olmasıdır.
  • Sağlam yapısıyla Mat Oniks Taşlı Kutulu Tesbih Bileklik Setini uzun yıllar eskimeden kullanabilirsiniz.
  • Bileklik elastik yapısıyla her ölçüdeki bileğe uygundur.
  • Mat Oniks Taşlı Kutulu Tesbih Bileklik Seti size şık kutusu ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.

Tesbihin Ölçüleri:

  • İmameden uzunluğu 16 cm
  • Toplam uzunluğu 26 cm
  • Fotoğraftaki ürünlerin aynısı şık kutusu ile size gönderilecektir.