0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comLogo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajanda

Ürün Kodu : S-10597
34,90 TL

Vereceğiniz küçük bir hediye ile yeni işe başlayan arkadaşınızın heyecanını yenmesini sağlamanız mümkün! Bu amaçla tasarlayıp beğeninize sunduğumuz Logo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajanda, yeni iş hediyesi olarak tercih edilebilecek harika bir alternatif!

Kırmızı ve kahverengi olmak üzere iki farklı alternatifi bulunan deri ajanda üzerine işlenen isim soyisim ve harf baskılı logo tasarımıyla dikkat çekiyor. Tüm bunlar lazer kazıma tekniği ile ajandaya geçiriliyor. Böylelikle sıradanlıktan çıkarılıp kişiye özel bir hediyeye dönüştürülen Logo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajanda sevdiklerinizde farklı hisler uyandırıyor. Şöyle ki; sıradan bir ajanda modeli yerine üzerinde isim ve soyisimlerinin yer aldığı bir ajanda almak sevdiklerinizin kendilerini özel ve değerli hissetmelerini sağlıyor, seçtiğiniz bu hediye onlara verdiğiniz değeri yansıtıyor. 2017 yılına özel olarak hazırlanan bu ajandayı belli bir süre sonra kullanmasalar bile sizden bir anı olarak daima saklayacaklarının garantisini verebiliriz. İş yerlerinde günlük notlarını tutacakları, önemli bilgilerini ve randevularını kaydedecekleri Logo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajanda ile ofis içerisinde fark yaratacakları da tartışılmaz.

Sizde yeni işe başlayan arkadaşınıza, sevgilinize veya kardeşinize tebrik hediyesi olarak kullanışlı bir armağan vermeyi düşünüyorsanız tercihiniz kesinlikle Logo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajanda'dan yana olmalı. Kaçırmamak ve isme özel hazırlatmak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

 

Logo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Logo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajanda kırmızı ve kahverengi olmak üzere 2 modeli bulunmaktadır.
  • Aynı renkte kaliteli tutma lastiği sayesinde ajandanız siz istemediğiniz sürece açılmayacaktır.
  • Kapak içerisinde 7 adet kart bölümü ve lastikli kalem tutma yeri bulunmaktadır.
  • İsme özel ajanda 25 x 19 cm ölçüleridedir.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmişti ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • Logo Tasarımlı İsim Yazılı Deri Ajanda​ içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

Aslı .
Hızlı kargonuz ve ürün gerçekten resimden daha güzeldi. Teşekkürler
23.11.2016