0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comLisanslı Fenerbahçe Taraftar Atkısı

Ürün Kodu : S-10678
19,90 TL

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarıyım! diyen sevgilinize bir sürpriz yapın ve ona Lisanslı Fenerbahçe Taraftar Atkısı'nı armağan edin!

Soğuk kış günlerine girdiğimiz şu günlerde sevgilinize hediye edebileceğiniz bu taraftar atkısı ile hem oldukça kullanışlı hem de fanatik bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgilinizin boynundan çıkarmak istemeyeceği bu atkı ne kadar fanatik olduğunu dışa yansıtmasını sağlayacak, şık kombinlerinde harika bir detay olacaktır. Gittiği maçlarda veya evde izleği maçlarda da kullanabileceği Lisanslı Fenerbahçe Taraftar Atkısı ile takımına verdiği desteği net bir şekilde gözler önüne serecek. Fanatik Fenerbahçeli sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olabilecek Lisanslı Fenerbahçe Taraftar Atkısı ile daima akılda olmayı da garantileyeceksiniz. Sevdiğiniz insan bu atkıyı her taktığında sizi sevgiyle anacak, takımını desteklemesi için ona sunduğunuz bu hediye karşısında size ne kadar teşekkür edeceğini bilemeyecektir. Bir aksesuar olarak kullanmasa bile odasını detaylandırmak için de kullanabilecektir. Baktıkça mutlu olacağı bu atkıyı çok seveceğinden ve bir ömür özenle saklayacağından eminiz.

Erkek sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz ve sevdiğiniz insana fanatik bir hediye olarak sunabileceğiniz Lisanslı Fenerbahçe Taraftar Atkısı'nı kaçırmamak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızı öneriyoruz. Aksi halde bu şık Fenerbahçe atkısı tükenebilir.

 

Lisanslı Fenerbahçe Taraftar Atkısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lisanlı Fenerbahçe ürünüdür.
  • Fenerbahçe atkısı örgü ve püsküllüdür.
  • 130 cm uzunluğundadır.