Lisanslı Beşiktaş Taraftar Atkısı

Ürün Kodu : S-10679
19,90 TL

Tutkulu bir Beşiktaş taraftarı olarak gördüğünüz yakın arkadaşınıza anlamlı ve bir o kadarda kullanışlı bir hediye vermeye hazır mısınız? Erkek arkadaşınızın aklını başından alacak fanatik bir hediye olarak sitemizdeki yerini alan Lisanslı Beşiktaş Taraftar Atkısı Hediye Sepeti'nde sizleri bekliyor.

Beylerin kış günlerinde sıklıkla kullandıkları aksesuarlardan birinin atkılar olduğunu düşünürsek erkek arkadaşınız için seçeceğiniz bu taraftar atkısı çok doğru bir seçim olacak. Hem şık bir aksesuar hem de fanatik bir hediye olarak sevdiğiniz beylere sunabileceğiniz Lisanslı Beşiktaş Taraftar Atkısı beyleri mutlu eden bir parça olarak günlük yaşamlarında sıklıkla kullandıkları bir aksesauar haline dönüşecek. Beşiktaş'ın asil renkleri siyah ve beyazın muhteşem uyumu ile şık bir görselliğe kavuşturulan bu atkı spor ya da klasik tüm kombinlerle uyum sağlayabilir. Nasıl ve ne şekilde kullanabilecekleri tamamen beylere kalmış.

Erkeğe hediye olarak satın alabileceğiniz Lisanslı Beşiktaş Taraftar Atkısı'nı arkadaşa hediye, sevgiliye hediye, erkek kardeşe hediye veya babaya hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu fanatik hediyeyi kaçırmamak adına tek yapmanız gereken Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi oluşturmanız. Acele edin ve erkeğe verilebilecek en fanatik hediyelerden birini sitemizden hemen alın.

 

Lisanslı Beşiktaş Taraftar Atkısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lisanlı Beşiktaş ürünüdür.
  • Fenerbahçe atkısı örgü ve püsküllüdür.
  • 130 cm uzunluğundadır.