0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKurdeleli Peluş Oyuncak Ayı

Ürün Kodu : S-10732
44,90 TL

Sevdiğiniz insana duyduğunuz hisleri şirin bir hediye ile göstermek istiyorsanız bunu Kurdeleli Peluş Oyuncak Ayı ile başarabilirsiniz. Tüm sevimliliği ile sevgilinizi kendine hayran bırakacak bu ayıcık onun şimdiye kadar aldığı en güzel hediyelerden biri olarak en özel yere sahip olacak.

Yumuşacık dokusu ve şipşirin görüntüsü ile sevdiğiniz insanı kendine aşık edecek bu ayıcık özel günleriniz için harika bir hediye. Çocuk ruhlu sevgilinizin çok seveceği Kurdeleli Peluş Oyuncak Ayı aynı zamanda sevgiliye alınacak romantik hediyelerden biri de olacağından anlamını yıllarca koruyacaktır. Kucağından düşürmek istemeyeceği sevimli ayıcık ile tatlı uykusuna dalacak televizyon karşısında keyif yaptığı vakitlerde size sarılırcasına bu şirin ayıcığa sarılacak. Eminiz ki siz de sevdiğiniz insanı bu denli şirin bir hediye ile mutlu etmek istersiniz öyle değil mi? Şöyle ki; heyecanını kaybeden sıradan bir hediye yerine sevdiğiniz insanın hem gözüne hem de gönlüne hitab edecek sevgiliye sürpriz hediye seçmeniz ona verdiğiniz değerin yansıması da olacaktır. Seçtiğiniz bu sevimli armağan kalıcılığından ve anlamından asla bir şey kaybetmeyeceğinden sevdiğiniz insana daima sizi hatırlatacak, yüzünde tebessümler oluşturacaktır. Herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak tercih edilebilecek Kurdeleli Peluş Oyuncak Ayı'yı sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak veya doğum günü hediyesi olarak da tercih edebileceksiniz. Emin olun ki hediyeniz çok beğenilecek ve bir ömür tatlı bir anı olarak saklanacaktır.

Hediye Sepeti.com'un bayan sevgiliye hediye olarak satın alabileceğiniz Kurdeleli Peluş Oyuncak Ayı'yı sitemizden satın almak ve sevdiğiniz insana hoş bir sürpriz eşliğinde sunmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve bu sevimli ayıcık tükenmeden siparişinizi geçin. Seçtiğiniz hediye ile sevdiğiniz insanı çocuklar gibi mutlu edin.

 

Kurdeleli Peluş Oyuncak Ayıyı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Peluş ayı oturur şekilde 30 cm buyutlarındadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.

Yorum Yaz

s.b .
yorum
Çok hızlısınız teşekkür ederiz
07.12.2016