Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Araba

Ürün Kodu : S-10506
59,90 TL

Dekoratif bir hediye olarak en sevdiklerinizin beğenisine sunabileceğiniz mükemmel bir ürün önerimiz var! Şıklı ve şirinliği ile gören herkesin hayranlığını kazanacağını düşündüğümüz Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Araba..

Ev hediyesi olarak veya ofis hediyesi olarak tercih edilebilecek hediyeler arasında dekoratif ürünler özel bir yere sahiptir. Yeni kurulan evlerin veya ofislerin dekorasyonuna zenginlik katacak bibloların dekorasyon ile uyumu da oldukça önemlidir. Sizin de çevrenizde ev dekorasyonuna veya ofis dekorasyonuna yeniden şekil veren sevdikleriniz varsa ve onların dekorlarına renk katacak bir hediye arıyorsanız Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Araba ile en doğru seçimi yapabilirsiniz. Çünkü bu vosvos araba renkli tasarımıyla oldukça şirin görünüyor ve göz dolduruyor. Bir renk bir detay olarak muhteşem görünecek Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Araba'nın bir diğer özelliği de bünyesinde çerçeve ve kumbara barındırmasıdır. En güzel anılara şahitlik yapan fotoğraflardan birinin yer alacağı çerçeve ile hoş görüntüsü ikiye katlanacak, sevdiklerinizin daima sizi hatırlamalarında etkili olacak. Kumbara bölmesine ise bozuk paralarını keyifle biriktirebilirler.

Ev hediyesi ne hediye alabilirim? diyorsanız Hediye Sepeti olarak sizlere sunduğumuz Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Araba'yı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Acele edin ve bu şık dekoratif hediye alternatifini kaçırmayın!

 

Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Arabayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kumbaranın ölçüleri:

15 cm x 7 cm

Fotoğraf ölçüleri:

5.5 cm x 3.5 cm

Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Araba tamamen eskitme yöntemi ile metalden imal edilmiştir.

Kumbara Ve Fotoğraf Çerçevesi Pembe VosVos Araba özel kutusu ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yorum Yaz

nedim k.
başarılı
13.12.2016
Ziyaretçi .
Çok güzel
26.11.2016
Tnhn .
Güzel
Ben çok beğendim muhteşem bir hediye
10.11.2016