Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı

Ürün Kodu : S-10483
39,90 TL

Farklı kişiliğiniz evinizin girişinden belli olsun ister misiniz? O halde Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı'na yer açın!!

Evinizin giriş kapısında sergileyebileceğiniz bu kapı yazısı mavi bir bisiklet ile detaylandırılmıştır. Gerçek bir bisikletten farkı yoktur ve oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. Espirili yazı stili ile 'Open ve Closed' yazı detayları farklılığına farklılık katmış, gören herkesi büyüleyecek bir görüntüye ulaştırmıştır. Evinize gelen misafirlerinizin de tüm beğenisini kazanacağını düşündüğümüz Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı'nı nereden edindiğinizin merak konusu olacağından şüphemiz yok. Kalitesi itibariyle de uzun yıllar boyunca keyifle kullanmanız mümkün.

Yalnızca kendi evinizin giriş kapısı için değil arkadaşlarınızın/dostlarınızın veya farklılıktan hoşlanan diğer tüm sevdiklerinizin evlerine hediye olarak tercih edebileceğiniz Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı'nı satın alamk için acele etmenizde fayda var. Aksi halde kaçırabilirsiniz! Sevdiklerinizin de bu sıradışı ürüne bayılacaklarından eminiz.

 

Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Küçük Mavi Bisiklet Dekoratif Kapı Yazısı 20 cm x 17 cm ölçülerindedir.
  • Özel eskitme tekniği ile metalden yapılmıştır.
  • Ön tabelasında OPEN arka Tabelasında CLOSED yazmaktadır.
  • Yazı ahşabı eskitme tekniği ile yapılmıştır.