Küçük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü

Ürün Kodu : S-10790
34,90 TL

Mutfakta harikalar yaratan babanıza sıradışı bir sürpriz yapın ve ona ismine özel hazırlanacak bir mutfak önlüğü hediye edin! Hediye Sepeti.com olarak tasarladığımız ve siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Küçük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü babanız için tercih edebileceğiniz erkeğe alınacak ilginç hediyelerden.

Eti elinin lezzeti ile buluşturup en leziz yemeklere dönüştüren babanız için sürpriz bir hediye olabilecek bu mutfak önlüğü sıradışı baskısı ile dikkat çekiyor. Küçük baş hayvanın bölge bölge ayrılıp isimlendirldiği baskısına yemeklerde kullanılan lezzetler ve araç-gereçlerin figürleri eşlik etmekte. Böylelikle sıradanlıktan çıkarılan Küçük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü babanızın keyifle kullanacağı bir mutfak aksesuarı olabileceği gibi aynı zamanda her kullandığında onu gülümsetecektir. Siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan kaliteli mutfak önlüğü modelimizin bir diğer özelliği de üzerine yazılan isimle kişiye özel mutfak hediyelerinden birine dönüşmesi. Babanızı özel hissettirecek bu armağan sayesinde mutfakta geçirdiği zamanların keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Değerli babanız Küçük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü'nü mutfakta et yemekleri hazırlarken kullanacağı gibi mangal başında da rahatlıkla kullanabilir. Hem mutfakta hem de mangal başında ustalık sergileyen babanız bu keyifli hediyeniz ile yaptığı lezzetleri daha bir keyifli yapacak, size enfes sofralar hazırlayacaktır.

Babaya alınabilecek ilginç hediye fikirlerinden biri olabilecek Küçük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü'nü ona sürpriz bir hediye olarak sunmak ve özenle yaptığı et yemeklerini daha bir keyifli yapmasını sağlamak isterseniz hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayın, siparişinizi bize iletin.

 

Küçük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.