Kromozom Tasarımlı 3 lü Aile Tişört Seti

Ürün Kodu : S-10768
69,90 TL

Aileniz için hem oldukça espirili hem de benzerlerinden farklı bir kombin oluşturduk! Baskıları ile sıradan tişört modellerini unutturan Kromozom Tasarımlı 3 lü Aile Tişört Seti.

Bilirsiniz ki çocukların cinsiyetini anne ve babalarından aldıkları kromozomlar belirlerler. Dişilerde cinsiyet kromozomu XX iken erkeklerde XY'dir. Y kromozomu X kromozomundan baskın olduğundan babanın çocuğun cinsiyetideki etkisi daha fazladır. Bunu sıradışı bir yolla dışa yansıtmak için tercih edebileceğiniz Kromozom Tasarımlı 3 lü Aile Tişört Seti ile mutlu bir aile olduğunuzu gören herkese rahatlıkla ifade edebileceksiniz. İstediğiniz her yerde giymenizin mümkün olacağı bu kombin ile ailenizle birlikte keyifli bir yürüyüşe çıkabilir, tatil yapabilir, alışverişe veya gezmelere gidebilirsiniz. Kromozom Tasarımlı 3 lü Aile Tişört Seti'nin sıradışı baskısı ilgi çekeceğinden tüm dikkatler sizin ve ailenizin üzerinde olacak diyebiliriz. Kendi aileniz istediğiniz renkte ve bedende hazırlatabileceğiniz bu tişört kombinimizi dilerseniz sevdiğiniz bir aileye de hediye edebilirsiniz. Şimdiye kadar aldıkları en anlamlı hediyelerden biri olabilecek Kromozom Tasarımlı 3 lü Aile Tişört Seti'ni her giydiklerinde sizi değerli dostlarını sevgiyle anacaklar, hediyenizi bir ömür anı olarak saklayacaklardır.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sizlere sunulan Kromozom Tasarımlı 3 lü Aile Tişört Seti'ni ister kendi aileniz için isterseniz de sevdiğiniz bir aile için 3'lü olarak hazırlatmak istiyorsanız hemen özelleştirmelerinizi tamamlayıp siparişinizi geçin. Acele etmediğiniz takdirde bu sıradışı aile kombinini kaçırabilirsiniz.

 

Kromozom Tasarımlı 3 lü Aile Tişört Seti