Kız Çocuk İçin Fotoğraflı Hediyelik Kumbara

Ürün Kodu : S-8361
24,90 TL

Dünyanın en masum varlıkları çocuklar, çevresindeki olaylardan etkilenerek büyürler. Onları büyüten etrafında gelişenler, alışkanlıklarını belirleyen anne- babanın yönlendirdiği konulardır. Çocukların ileride güzel kalpli, sağlam karakterli bireyler olması için ebeveynlere ve okullardaki eğitime çok fazla sorumluluk düşüyor.

Çocukların kişisel gelişimini olumlu etkileyecek bir hediye olarak kişiye özel hazırlanan kumbara iyi bir adım olacaktır. Çocuğa hediye olarak verilecek fotoğrafa özel olarak hazırlanan porselen kumbara onu tutumlu olmaya, para biriktirmeye teşvik edecektir. Çocuğunuza doğum gününde veya içinizden geldiği herhangi bir anda gelişimini etkileyecek sorumluluklar vermek amacıyla böyle bir hediye verebilirsiniz. Ona tutumlu olmanın ilerisi için ne kadar önemli olduğunu ve para biriktirmenin güzel bir alışkanlık olduğunu anlatarak, güzel bir davranışa alıştırmış olursunuz.

Kişiye özel hediyeler arasında çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak bu porselen kumbara kız çocukları için özel bir tema ile hazırlanmıştır. Fotoğraflı hediyeler arasında çocuğunuzun çok seveceği porselen kumbara odasında severek saklayacağı ve kullanmak için hevesleneceği bir eşya olacaktır. Bu hediye ile çocuğunuza sizin için ne kadar özel olduğunu da hissettirebilir, duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Kız çocuklarına özel olarak tasarlanan porselen, fotoğraflı kumbarayı dilediğiniz anda hediye ederek hem onu çok mutlu edecek hem de para biriktirme sorumluluğu vererek gelişimine katkıda bulunacaksınız. Dilerseniz kendi çocuklarınıza, dilerseniz yakınlarınızın çocuklarına böyle bir hediye vererek onlar için güzel bir adım atmış olursunuz.

Doğal porselenden hazırlanan renkli ve sevimli bir şekilde tasarlanan kumbara çocukların fotoğrafını bastırarak, ismini yazdırdığınızda ortaya onlar için çok özel bir hediye çıkarmış olacaksınız. Çocuklar bu hediyeye bayılacak!

Sevdiklerinize verebileceğiniz en orjinal hediyeler Hediye Sepeti’nde sizlerle!

Kız Çocuk İçin Fotoğraflı Hediyelik Kumbara Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Çıkmayan süblime baskı ile hazırlanmaktadır.

 

Yorum Yaz

Selda U.
teşekkürler
Ürünü çok beğendim teşekkur ederim.
13.04.2016
Leyla İ.
Resimli Kumbara
Ürünlerinizden memnun kaldım.Emeği geçenlere teşekkür ederim.
09.03.2016