0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKişiye Özel Taşınabilir Şarj Aleti - Powerbank 3000 mAh

Ürün Kodu : S-8154
59,90 TL

Günlük hayatımızın ve iş hayatımızın vazgeçilmezi akıllı telefonlarımızın ve tablet bilgisayarlarımızın hayatımıza büyük kolaylıklar sağladığı tartışılmaz bir gerçektir. Maillerimizi, işlerimizi ödemelerimizi telefonumuz sayesinde oturduğumuz yerden hızlıca çözebilmekteyiz.Neredeyse sağ kolumuz olarak nitelendirebileceğimiz telefonlarımızın tek sorunu fazla kullanıma bağlı hızla tükenen şarjlarıdır.

Olmadık zamanda şarj bitmesinden korktuğumuz için sürekli priz ve elektrik olan yerler tercih etmek zorunda kalırız. Powerbank 3000 mAh portatif şarj aleti teknoloji ile oldukça yakın olan bayanlara hediye edilecek özel tasarıma sahiptir. İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarını telefondan takip eden bayanların yeni tutkusu da telefonları kadar önemli şarj aletleri olacaktır. İnce yapısı ve isme özel tasarımı ile sevgiliye hediye edilebilecek kullanışlı bir üründür. iPhone, iPad, Samung marka telefonlar ile kullanıma uygundur.

Kişiye Özel Taşınabilir Şarj Aleti - Powerbank 3000 mAh'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • Tüm akıllı telefon ve bilgisayarlar ile uyumludur.
  • Ürün 3000 Miliamper/saat gücündedir.

Yorum Yaz

Nursena B.
İyi
26.05.2016
hatice i.
Beğendim
Anneme aldığım doğum günü hediyesiydi yani benim için önemi olan bir hediyeydi bir sıkıntı olsaydı gerçekten çok üzülürdüm fakat sorun çıkmadı sadece kargonun gecikmesi oldu. Bunun dışında ürün çok güzel ve sağlam bir şekilde elime ulaştı. Teşekkür ederim verdiğiniz hizmet için.
23.03.2016
Ayşe .
Siparisimin hakkında sürekli bilgi verdiniz hizmetinizden çok memnun kaldım . Teşekkür ederim
11.02.2016