Kişiye Özel Sigara Ağızlığı

Ürün Kodu : S-3314
24,90 TL

Sigara içmekten vazgeçiremediğiniz sevdiklerinizin alacağı zararı en aza indiren şık görünümlü ismine özel sigara filtresi hediye edin. Standart sigaralar ile kolayca uyum sağlayan sigara ağızlığı üzerine yakınlarınızın isimlerini yazdırarak etkileyici bir hediye ortaya çıkarabilirsiniz. Sigara içen babanıza baba hediyeleri arasında göze çarpan isme özel sigara ağızlığını hediye ederek çok mutlu edebilirsiniz. Ürünün kişiye özel olması babanızın kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve artık sigarasını filtresiz içmek istemeyecektir.

Kişiye özel hediye olarak hazırlanan sigara filtresi her sigaraya uyumlu oluşuyla tereddüt etmeden satın alabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Sigaranın zararını azaltan sigara filtresi, sigaraya bağımlı olanların her zaman yanlarında taşıyarak kullanmayı alışkanlık haline getirmeleri gereken bir ürün.  İsme özel olması, sevdikleriniz için yararlı olabilecek bu hediyeyi daha çok sevdirecektir. Sevdiklerinizin ismi sigara ağızlığı üzerine lazer ile yazıldığından, uzun yıllar silinmeyecektir.

Sigara kullanan arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da düşünebileceğiniz kişiye özel sigara ağızlığı etkileyici bir tercih olacaktır. Sigarayı filtre ile kullanmayı sevenler için severek kullanılacak bir ürün olacaktır. Sağlığa zararlı olduğu artık herkes tarafından kesin bir şekilde bilinse de bağımlılık yapan ve insana büyük ölçüde zarar veren sigaranın etkileri sigara ağızlığı ile hafifletilebilir. Sevdikleriniz için kişiselleştireceğiniz bu hediye ile onları ne kadar düşündüğünüzü belli edebilir, verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

Sigara içen erkeğe ilginç hediyeler arayanlar için isme özel sigara ağızlığı herhangi bir zamanda verebileceğiniz ilgi çekici bir hediye.

Sigara kullanıyor ve sigarayı filtre ile içmeyi tercih ediyorsanız kendiniz için de kişiye özel bir sigara ağızlığı hazırlatabilirsiniz.

Kişiye Özel Sigara Ağızlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün uzunluğu 7.5 cm'dir.
  • Genişliği 1 cm'dir.