Kişiye Özel Sakal Fırçası

Ürün Kodu : S-3284
14,90 TL

Her özel gün yaklaştığında “Bir erkeğe ne hediye alınır?” diye düşünüp bir türlü karar veremeyenler için tüm erkekler için kullanışlı olacak ve bir o kadar da özel hissettirecek orijinal bir hediye! Kişiye özel sakal fırçası babanıza doğum gününde verebileceğiniz değişik hediye seçeneklerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Babaya doğum günü hediyesi olarak esprili bir hediye seçerek bu özel günde onu güldürmek istiyorsanız kişiye özel sakal fırçası nokta atışı bir karar olacaktır.

Her erkeğin düzenli olarak tıraş olması gerektiğini düşünürsek tüm erkeklerin beğeneceği ve severek kullanacakları sakal fırçası babanıza alabileceğiniz özel bir hediye olarak. Babanızın ismine özel hazırlanan sakal fırçası babanızın bu rutin işini bir nebze de olsa keyifli hale getirecek. Babanızın ismine özel bu hediye ile babanızın kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilir ona sık sık anımsayarak gülümseyeceği bir hediye verebilirsiniz.

Erkeğe alınabilecek doğum günü hediyeleri arasında farklı fikirler arayan, sevdiklerine özel ve etkileyici hediyelerle bir kutlama yapmak isteyenler için isme özel sakal fırçası hoş bir tercih olacaktır. Hem kullanışlı hem de kişiye özel oluşuyla dikkat çeken bu hediye sevdiklerinizin aklından çıkmayacak bir eşya olacaktır. Her kullanışında sizi anımsayacak sevdikleriniz için gülümsetecek bir hatıra olacaktır.

Üzerine babanızın ismini yazdırarak kişisel hale getirebileceğiniz özel sakal fırçası belki de babanızın kullanmaya kıyamayacağı ve banyosunda ya da yatak odasında dekoratif olarak kullanmak isteyeceği bir ürün olacaktır. Babanıza böyle özel bir hediye vererek onun için özel günü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz küçük ama etkileyici, kişiye özel hediyeler aynı gün teslim hediye avantajıyla Hediye Sepeti’nde!

Kişiye Özel Sakal Fırçası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fırça 11 cm uzunluğundadır.
  • Ahşap uzunluğu 5,5 cm'dir.

 

Yorum Yaz

hatice .
MÜK-KEM-MELL
sipariş vermeden önce site hakkında çok araştırma yaptım. yapılan yorumları okudum. gerçekten de çok başarılı i ekibiniz var sizi tebrik ediyorum... emeğinize yüreğinize sağlık. tanıdığım tüm dostlarıma tavsi ettim linkinizi attım. çok teşekkür ediyorum ürünüm elime ulaştı espirilibi babalar günü hediyesi düşünüyordum ve buldum bundan sonra favorimbu site başarılar arkadaşlar..
06.06.2016