Kişiye Özel Orijinal Hello Kitty Kalemlik

Ürün Kodu : S-8448
34,90 TL

Kız çocuğuna doğum günü hediyesi ne alınır diyorsanız ve ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz! Kız çocuğuna hediye olarak tercih edebileceğiniz en sevimli hediye alternatiflerini Hediye sepeti'nde bulabilirsiniz.

Tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan Hello Kitty ürünleri ile tüm çocukların gönlünü kazanmıştır. Kız çocuklarının hayranı oldukları Hello Kity ile tasarlanan Kişiye Özel Hello Kitty Kalemlik, okulda keyifle kullanacakları harika bir tasarım. üzerine işlenecek olan isimle hediye edeceğiniz çocuğa özel hale gelecek bu şirin kalemlik kullanışlı gözleri ile rahat bir kullanım sağlıyor.

Kız çocuklarını mutluluktan havalara uçuracak Kişiye Özel Hello Kitty Kalemlik ile daha fazla hediye arama telaşına kapılmanıza gerek kalmayacak. Bu şirin tasarım ile minik prensesleri mutlu edebileceksiniz. Orijinal lisanslı Hello Kitty Kalemlik ile kız çocuğunuz okula gitmek için sabırsızlanacak. Hello Kitty Kalemlik kaliteli canlı baskılı ön yüzü çıkmayan baskılı özelleştirme arka yüzü ile çocuğunuz okulda çok havalı olacak.

 

Kişiye Özel Orijinal Hello Kitty Kalemlik'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Lisanslı Hello Kitty ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.