0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella

Ürün Kodu : S-10165
39,90 TL

Her yaşın ve her kişinin vazgeçilmez tutkusu haline gelen Nutella, zamanın en mükemmel lezzetlerinden. Büyük bir keyif ve haz içeren bu yiyeceğin verdiği mutluluk tarif edilemez derecede. İçerisinde çikolata ve fındıktan başka bağımlılık yaratıcı şeyler olduğu kesin. Dünyaya kazandırılan bu enfes tadın müptelası olduğunu bildiğiniz bir arkadaşınız varsa bu harika ikili onun için! Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella..

Nutella'nın en özel ekipmanlarından biri de bıçağıdır. Özenle dilimlenmiş ekmekleri Nutella ile buluşturmak için sürme bıçağına ihtiyaç duyulur. Bu sürme bıçağının sıradan bir model değilde çikolata ve fındık ile tasarlanmış, isme özel hazırlanmış olmasını ister miydiniz? Elbette ki isterdiniz.. Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella, hediye edeceğiniz arkadaşınızın ismine özel hazırlanacak çok özel bir tasarım. Arkadaşınız bu hediyeniz ile mutluluktan havalara uçacak, ismine özel hazırlanmış sürme bıçağı ile Nutellasını keyifle yiyecek.

Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak veya sürpriz niteliğinde bir hediye olarak tercih edeceğiniz Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella'yı satın almak için acele edin.

 

Kişiye Özel Nutella Sürme Bıçağı Ve Nutella'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet Nutella bıçağı
  • Bıçak ölçüsü 18 cm
  • 1 adet 400 gr Nutella

Yorum Yaz

BURCU K.
COK GUZEL BIR HEDIYE VE SADECE BIR GUNDE TESLIM EDILDI...
28.09.2016
Mehmet G.
Nutella bıçağını kesinlikle herkese öneririm fotoğraflardan farkı yok aynısı..
05.09.2016
pan .
Güzel ama...
Bence kaşığı yapılsa daha mutlu edebilirdi :)
18.08.2016
Dz .
Cok güzel
Bence süper moral hediyesi..
03.08.2016
Mehmet d.
Güzel
Güzel
23.04.2016
Gizem Ç.
Ürünün kalitesinden,müşteri hizmetlerinden ve hızlı kargodan oldukça memnun kaldım.Teşekkürler..
15.04.2016